Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Güzel Senaryolu Oyunlar

zlorwf

Öne çıkan mesajlar

zlorwf said:
BEYLER BEN BUNLARIN HEPSİNİ OYNADIM.

e söylediklerimizin hepsini oynadıysan sen tavsiye et bize.
yetersiziz demek ki.

EagleEye said:
Demin vampire the masquerade: bloodlines oynadım, çok fena oyun. gerçi bi problem var klavyeyle giderkene yön tuşu basılı kalıyor yada oyunla ilgili bişi. normalde asdw tuşları basılı falan kalmıyor çünkü. o diilde bi otel bölümü koymuşlar, otelde hayaleti arıyosun. ben bayadır böyle gerildiğimi hatırlamıyorum hala tüylerim diken diken. sonunda zaten üzerime asansör düştü galiba öldüm hayaleti bulamadan direk kapattım oyunu. gerilimi kaldıramayanlar otel görevini yapmasın diye uyarayım burdan

O bölüm efsanedir zaten. Oyunu oynayan herkesi gerim gerim geren bir yerdir.

Ayrıca bloodlines oynamış kişilere mutlaka redemption da öneriyorum. Müthiş bir oyundu.
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm, old-style ama güzel kotarılmış senaryo olarak fable'ı önerebilirim. Oynamamışlar için kesinlikle Warcraft serisi, Starcraft da dahil edilebilir tabiki. Call of Cthulhu vardır zaten belli konusu onun=) Final Fantasy serisi(8 özellikle), PS emulatörle Chrono Cross ve Chrono Crusade serisi. Metal gear serisini de unutmadan ekleyeyim. MGS Substance PCye çıkmıştı. Burada yazılanlar dışında pek birşey de aklıma gelmiyor aslında. Yeni oyunlardan ise CoD 4 dışında pek hatırı sayılır bir hikaye bulamadım diyeiblirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Outlaws ta güzeldir :)

o değil de dark earth'i çektim ancak xp de problem yaşıyorum sürekli atıyor oyun ortasında save sıkıntısı da olduğu için (istediğiniz yerde save edemiyorsunuz) sıktı açıkçası. bi de ispanyolca olması çabası. şu paylaşıma ispanyolca dosya koyup belirtmeyenlerin allah belasını versin. alt yazı ispanyolca takılıyorum :P
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...