Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arena Başlığı

-Wissy

Öne çıkan mesajlar

mokoko said:
hozceri said:
Chest: 14,500 honor and 30 AB marks of honor
Gauntlets: 10,500 honor and 20 AV marks of honor
Helm: 14,500 honor and 30 AV marks of honor
Leggings: 14,500 honor and 30 WSG marks of honor
Shoulders: 11,250 honor and 20 AB marks of honor

65250 honor 50 ab-50 av-30 wsg

saol hozceri.

önemli degil mokoko
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün oyuna girmeden önce son bir umut dedim ki ulan belki tipleri farklıdır s4lerin blizzard düzeltmiştir vs.Tabiki bu olmamış setler rezalet ötesi.Süper Mario da hissettim kendimi.Maceler hele tam komedi.Ceviz kıracağı gibi neyse benim düşüncem şu;

Blizzard baktı herkez pvp yapıyor e bu oyun pve oyunu okadar hikaye vardı instanceler vardı yalan oldu.Dedi ki biz bu arenaya dair olan herşeyi batıralım millet zoraki pve ye dönsün.Tıpkı s1 de insanların arena yapmayıp çatır çatır bg ye devam etmeleri sonrada s2 de mecburen blizzin zorlamasıyla arena yapması gibi..Her itema rating istemeside bunun bir göstergesi zaten.Milleti birazdaha arenadan baymak rating yapamayanların pve ye dönmesini sağlamak amacında sanırım.

Ha bu yüksek personal ratingli s4 ler kime yaradı?Tabiki resto druidlere.Rating yapamayanlar,resto druidlere koşacak boost için s3 te paraya paraya demeyen r.druidler s4 te 100k gold falan çekerler herhalde :) bazı r.druidler dentarg offical forumda falan s4 boost comes diye forum açmış fiyatları hangi classları kabul ettiklerini yazmışlar lol.

Son sorum şu:Acaba Blizzard nezaman yaptığı işe güvenecek ve seçme şansını playerına verecek?s4 ler rank 14 gibi kasılıp alınsa mesela kaç kişi arena yapar?Bu seçeneği verecek cesareti neden yok? Played day 100,pillar çevresinde geçirilen zaman 90 day :)
Sosyal ağlarda paylaş

hehe wissy neden hemen gocundun şimdi?kimsenin burda r.druid için şikayet ettiği yok.Ben gerçek olanı yazdım.R.druid şart koşuyor zaten kabul ettiği classlar full s3 olacak öyle s4 e boostlarım diye.Resto druidler paraya para demiyor s3 ten beri.Kusura bakmada ben başka healer class göremedim 2200 garantili s4 boost yazabilen ^^ Resto druidin şikayet edilcek bir yanı yok zaten herkez biliyor ne durumda olduğunu şu an ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Boost ne demek? Full S3 adamla kurdugun sey takimdir, boost denmez ona. Boost s2 honor itemlarini almis adama silah aldirmaktir. s3'de nasil s1 honor itemlariyla millete silah aldirdiysak ayni olay.
Ama silah seviyesine kadar yapilacak boostu Priest de yapar, Shaman da, Paladin de...
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar uyku girmedi gözüme sinirden sabahın 6 sında açıyorum topici.Rogue-Mage s2 ve s3 te 2100-2300 arası oynamıştık sonra yeni charlar aldık leddera oynamak için malum rogue-mage biyerde kitleniyor..ben 3.lvl 70 roguemu arkımda mage yerine r.druid aldı.Bi gaz girdik 1558 den yukarı çıkamadık 40 maç sonunda.Şu an sinirden klavyemi yumruklamaktayım.Full s3 üz.Gelen takımlar;

r.shaman-warrior(3 maç kayıp)
r.druid-warrior(1 yendiysek 5 yenildik)
warlock-s.pri(yendik)
rogue-mage(yendik)
holy pala-hunter(1 yendik 4 yenildik)
retri pala-rogue(yenildik)
rogue-r.druid(yendik)
rogue-rogue(2 yenildik)
disc pri-rogue(yenildik)

Nedir sorun anlamış değilim.Feci koydu bana açıkçası 4 yıldır wowda pvp yapıyorum bu şekilde kaybeden taraf olmamıştım hiç.R.druid-rogue oynayan arkadaşlardan çok acil tavsiye bekliyorum oyunu bırakıcam o derece sinirliyim :X

işin en kötü yanı bu gelen adamlarda bizim kadar gear yoktu.Hatta kaybettiğimiz bazı takımlarda s1 liler vardı.Bu setup leddera oynayan bi setup sonuçta böyle kaybetmemeliyiz.Bi yanlışımız var ama ben anlayamadım..
Sosyal ağlarda paylaş

bir rogue olarak en sevdigim be başarılı oldugum setup druid rogue. bir defa druid cok saglam ve cok iyi oynamalı yani ya ayı olurum cıkarım nature swiftness atar heal basarım degil. seni öldürmücek ve kendiside kacmasını iyi bilicek.

taktik olarak rakip takımdan bir kişiyi pasif bırakıcaksınız.

Sen önce giriceksin druid seninle birlikte cıkmıcak bir süre bekledikden sonra cıkıcak cunku adamların aklı sende olucak ve kendini unutturacak birde adamların göremedigi yerlerden heal atıcak sana. yani heal atmak icin yanına gelmicek.

Sap, Blind, Cyclone vs. gibi büyüler ile bir kişiyi sürekli pasif yapmanız lazım. ve diger kişiyi olabildigince hızlı kesmeniz lazım

Arena yapılması gereken ufak tefek şeyler aslında bir büyük bir ayrıntı. Örnegin rogue'nin varsa karsıda armor dusurucek invis olmasını engellicek bu cok basit gibi görünsede arenada bana atan druid sayısı cok az ve sublety rogue oldugumu dusunursek 2 kere vanish basabiliyorum

bunun gibi şeyler zamanla birbirinze alışırsınız bence cok acele etmeyin şuan rating kasmak icin cok iyi bir dönem degil bir cok iyi takım 1600 ratinglerde.

bilmişlik ettiysek özür dileriz :)
Sosyal ağlarda paylaş

4Ever said:
bir rogue olarak en sevdigim be başarılı oldugum setup druid rogue. bir defa druid cok saglam ve cok iyi oynamalı yani ya ayı olurum cıkarım nature swiftness atar heal basarım degil. seni öldürmücek ve kendiside kacmasını iyi bilicek.

taktik olarak rakip takımdan bir kişiyi pasif bırakıcaksınız.

Sen önce giriceksin druid seninle birlikte cıkmıcak bir süre bekledikden sonra cıkıcak cunku adamların aklı sende olucak ve kendini unutturacak birde adamların göremedigi yerlerden heal atıcak sana. yani heal atmak icin yanına gelmicek.

Sap, Blind, Cyclone vs. gibi büyüler ile bir kişiyi sürekli pasif yapmanız lazım. ve diger kişiyi olabildigince hızlı kesmeniz lazım

Arena yapılması gereken ufak tefek şeyler aslında bir büyük bir ayrıntı. Örnegin rogue'nin varsa karsıda armor kırıcak invis olmasını engellicek

bunun gibi şeyler zamanla birbirinze alışırsınız bence cok acele etmeyin şuan rating kasmak icin cok iyi bir dönem degil bir cok iyi takım 1600 ratinglerde.

bilmişlik ettiysek özür dileriz :)

çok saolasın.Gayet güzel söylemişsin bilmişlik nedemek hehe.Bende o tip kompleksler yok.Bişey olmadımı kabul ederim :)

Şimdi bak ben roguela aynı şekil oynuyorum zaten hani cc dir damagetir vs.sonuçta alışığım mage-roguetanda.Fakat mesela ben healera dalıyorum benim partner karşının dps e cc yapıyor.Fakat biyerden sonra karşının dps benim üstüme saldırıyor ve healer haliyle elimden kaçıyor bi süre sonra.Kaç kez healer %2 iken oyunu verdik karşının dps i bana cc yapabildiği için.Bu tip setuplara karşı hangisine dalıyorsunuz ve bu önemli benim için.
Sosyal ağlarda paylaş

basit bi taktik su olabilir mesela. healar + dps takimlarina karsi. sen birine acilisi yaparken druid arkadasinda healer a pounce ile acip 4-5 cp biriktirir. ardindan maim kullanir. eger isler buraya kadar yolunda gittiyse rakip healer cok zor durumda kalicaktır. amaciniz healer a bir an once trinketini kullandirip ardindan iste cyclone, blind, charge/bash chaic cc ile rakip dps i yatirmak.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet ilk kez oynuyor r.druid ciddi anlamda.Mesela shaman-warriorda ben shamana daldım o warrioru cc ledi.Shamanı tam öldürcem son evisi atıcam warrior bi chargeladı üstüme shaman direk %50 doldurdu 5 wound var bide.Mesela paladin-hunter huntera dalıyoruz paladini 6-7 kez sapladım baya uzun sürdü combatlar.1 kere yenebildik onları.bi maçta kızdım paladine daldım.paladin %1 den çevirdi o anda hunter ccledi beni druidi kesip.

Rogue-mage ne setupları yendik bizden item ve class avantajı olarak üstün.Rogue-r.druid gibi bi setupla feci yenilgiler aldık ciddi şok içindeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...