Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Posta Kutumdaki Paralar

Thaumiel

Öne çıkan mesajlar

Penthesilea said:
Direwolf said:
300-400g al sonra ticket at. Açıklama yaparken de biraz daha fazla para vardı galiba ama AH'da satmış olduklarımdan gelen paralar ile karışmış olabilir. O yüzden sadece bunları verebilirim dersin :) %10 benim komisyonu da unutma :P
true neutral

Kumadam said:
onerim; sana parayi gonderenle iletisime gec, durumu anlat ve parasini iade et. benim basima geldi ve aldigim tesekkur yaninda bir miktar da gold gondermisti.
lawful good

Absolut said:
Kimseye bişi söyleme al mis gibi harca. Günde 1000 tane öyle mail geliyor sağa sola bişi olmaz. İlerde sorarlarsa hatırlamıyorum dersin. Elli tane mail vardı hepsini accept ediyorum tek tek kontrol mü edicem dersin.
neutral evil

Xhunarion said:
Kirli para... *shifty*
Chaotic good

Thaumiel said:
Posta kutuma baktığımda Pires isimli bir adamdan 150 - 100 arası değişen miktarda gold maili 10-11 adet ve 1 tanede Dam nickli bir elemandan backpack ile 123 gold taşıyan bir mail geldi.

Çok pis paraya ihtiyacım var. İkileme (dörtlem desek daha mantıklı) düştüm. Sorularım var bunla ilgili.

- Gold gönderip te alan kullanıcıyı hacklemek gibi bir olay var mı?

- Ben bu parayı alsam WoW dan banlanır mıyım?

- GM e ticket atıp bu konu hakkında bilgi istesem mi?

- Yoksa parayı alıp paşa paşa şifremi mi değiştirsem?

Edit: Bi kaç yazım hatası.
Anakin Skywalker

Thaumiel said:
Bak bu class bir öneriydi. Dediğini yaptım. Saol adamım.
Darth Vader

pauhauahu lol lol lol :D
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:
Direwolf said:
300-400g al sonra ticket at. Açıklama yaparken de biraz daha fazla para vardı galiba ama AH'da satmış olduklarımdan gelen paralar ile karışmış olabilir. O yüzden sadece bunları verebilirim dersin :) %10 benim komisyonu da unutma :P
true neutral

Kumadam said:
onerim; sana parayi gonderenle iletisime gec, durumu anlat ve parasini iade et. benim basima geldi ve aldigim tesekkur yaninda bir miktar da gold gondermisti.
lawful good

Absolut said:
Kimseye bişi söyleme al mis gibi harca. Günde 1000 tane öyle mail geliyor sağa sola bişi olmaz. İlerde sorarlarsa hatırlamıyorum dersin. Elli tane mail vardı hepsini accept ediyorum tek tek kontrol mü edicem dersin.
neutral evil

Xhunarion said:
Kirli para... *shifty*
Chaotic good

Thaumiel said:
Posta kutuma baktığımda Pires isimli bir adamdan 150 - 100 arası değişen miktarda gold maili 10-11 adet ve 1 tanede Dam nickli bir elemandan backpack ile 123 gold taşıyan bir mail geldi.

Çok pis paraya ihtiyacım var. İkileme (dörtlem desek daha mantıklı) düştüm. Sorularım var bunla ilgili.

Anakin Skywalker

Thaumiel said:
Darth Vader

Hahaha.

Evet arkadaşlar cevap vermekte geciktim ama olay şöyle gelişti.

500 gold alıp gm e ticket attım. Fakat oyundan çıktıgım zaman mail göndermişler. Mailde kısaca şöyle diyordu:

''Yapabileceğim bir şey yok. İstersen gönderenle irtibata geç istersen geri gönder. Korkarım bu konuda bir şey yapamayacağım.''

Aldım paraları ''Pıhhh'' . Enchant kasmak için harcadım ''Pıhhh.''. 1-2 tanede twilek hatun aldım ''Pıhhh''. Değmeyin keyfime ''Pıhhh''.
Sosyal ağlarda paylaş

al harca direk işte, sisteme karışan para için bişey yapılamıyor. accne bi yaptırım uygulanırsa, hikaye hazır:
bu acc den ben ve küçük kardeşim beraber oynuyoruz. ben 2 günlüğüne şehir dışına çıkmıştım. kardeşim ben yokken maile gelen paraları alıp kullanmış. paraları benim bir arkadaşımın yolladığını sanmış. olaydan geri geldiğim zaman haberim oldu. paralarla şu şu itemları almış şunlara harcamış kardeşim. durumu bana analtınca da size ticket attım. (NAH ALIRSIN PARAYI GERİ diyue de içinden söle) olsun bitsin. ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Xhunarion said:
Kirli para... *shifty*

Devilmanta said:
evet mailin takip edileceğini düşünerek mail ile yapmıyolar
direk elden veriyolar hemde if de yada diğer büyük şehrlerde diil öle haritanın acaip yerlerinde falan :) (bizi kimse görmesin hesabı :)

Wayne said:
bizim arka 10kg gelmişti bikeresinde :S

bkz. torbacı :) değişik şeyler geldi aklıma konuyu okurken :D
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:
Thaumiel said:

Anakin Skywalker

Thaumiel said:
Darth Vader

Diye verelim. Penthe de repleri verelim hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...