Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jaguar XF

pwnbot

Öne çıkan mesajlar

Ön idare eder, normal . Ne tarafından bakarsanız bakın araba tok duruyor bu da beni etkiledi sağlam hissi veriyor. Ben acikcasi arkada takili kaldim. Eger o segmentte bir araba almayi planlasaydim xf i düşünebilirdim. Çok komik XF in yanında bir tane x-type geçti jaguar yavrusu gibi kaldı yanında :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
bugun bu arabayı bogaz koprusu yolunda gordum.

acıkcası resımdekınden cok daha guzel duruyor. genıs guzel ve atak bır goruntusu var. yandan hele nefıstı. bır de alan amcadan mı standart mı bılmıyorum her tarafı kromajdı arabanın. sıyah renk ustune. jantlar falan cok guzeldı araba. arkasını da begendım.

motora gelınce, yetısıp dıkız aynasına alabılmek ıcın motoru 7k devire vurdurdum ve manual kullanımda 5k-7k bandında uzun bır sure seyretmek zorunda kaldım. adamın gaza daha basmadığını varsayarak soyluyorum, 141 beygir ve 190 nm motor ile zorlayarak yetistim adama, tahminimce daha gaza ucu ile falan dokunuyordu. kim uretmis motoru bilmiyorum, teknolojisi falan yeni midir onu da bilmiyorum, ama gayet tatminkar gozukuyor.

araba nefis gozukuyordu, ta ki...

dikiz aynasına alana kadar.

cok uzuldum orda iste, onu resimlerdeki kadar olmasa da gayet kotu duruyor. portlek kurbaga gıbı farlar. komık bır durus.

yazık olmus. cok guzel bir araba olacakmıs aslında. 2 aptal far ile retro gorunumu bozacaz dıye yedıklerı naneler ile arabayı mahvetmısler bır anda, uzuldum. alınacak olsa onunu gordukten sonra alınmaz. o derece kotu gozukuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...