Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Holic Online

Mina

Öne çıkan mesajlar

sitesinde baktım , çözebildiğim kadarıyla partili olunca kombo çekebiliyormuşsunuz.

ingilizceye bittim ama heh , rose online beta oynar gibi hissettim bir an.

monk ve rogue biraz benziyor sanki ama ?

veya mage priest dışındaki karakterler klasik fighter rogue ikilisinden değil mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada tek charda tum class lari kasabilirsiniz, ama sadece 2sini kullanabilirsiniz ama degistirmek isterseniz class manager a gidip 2 tiklamayla degistirebiliyorsunuz :)

ayrica her class ayni degil, yani oyle gozukuyor ama lvl arttikca farklar ortaya cikmaya basliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

oww patidede oynıyanlar varmış ben 24 oldum valla ii sardı oyun questler falan zor deil öyle saçma questlerde yok sro gibi git 5000 tane kes falanda demiyo :) rahat rahat kasıyosun solo kasmak isteyen varsa monk seçsin oyundaki en iyi solo level kasan characther monk yardım lazım olursa pm atın nick WarGod ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Ben yeni başladım: yükledim, account aldım, oyunu açtım patchleri filan yaptı, start dedim girdim yükledi filan.
Kanal seçme yerine geldi, ilk 2 denememde kanal seçip bağlanmaya çalıştığımda oyun kitlendi, hiçbişey hareket etmiyodu sırf mouse ediyodu, sonra o da kitleniyodu.
sonra 3. ve 4. denemelerimde girdim ama bunlar da karakter yok diyodu, new character şeysine tıklayınca yol gibi bişey gösterdi orada takıldı.

Bunlar seçtiğim kanallarla mı ilgili yoksa bilgisayarda veya kurulumda bir sorun olabilir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...