Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticiğe bir mola verin :)

PhysX

Öne çıkan mesajlar

Birine klise Hollywood esprileri komik gelir, bir baskasina Engin Gunaydin'in gerizekaliyi oynadigi seyler, zevk meselesi. Nesini tartisiyosunuz bunun hararetle anlamiyorum yani.

Siz adama "olmamis ya gerizekali gibi olmus ne bu" diyorsaniz o adama yeteneksiz diyemezsiniz zaten, kendinizle celisir. Yapmacik veya basarisiz diyemiyosunuz cunku rahatca, gerizekali diyosunuz, e adamin oynadigi rol de bu. Gercekte de boyle bi insan olmadigina gore, basarili oynuyor iste.
Sosyal ağlarda paylaş

Iste ben de buna sinir oluyorum. anlamadan etmeden yeteneksiz yorumu yapiliyor. Seytani oynuyor filimde adam. Alici satici cuvalci hikaye. Yardimci oyuncu falan kaygilariyla konulmamis adam oraya. Seytan gelip yoldan cikariyor erkan uguru, dikkat et sesine, sakinligine, cumleleri secisine. Sonunda cuval bahane derken kafasini bile sallamiyor, hicbir dogallik yok karakterde. Birkac kez izle sen de hayran kalicaksin.
Sosyal ağlarda paylaş

Mendoza said:
Iste ben de buna sinir oluyorum. anlamadan etmeden yeteneksiz yorumu yapiliyor. Seytani oynuyor filimde adam. Alici satici cuvalci hikaye. Yardimci oyuncu falan kaygilariyla konulmamis adam oraya. Seytan gelip yoldan cikariyor erkan uguru, dikkat et sesine, sakinligine, cumleleri secisine. Sonunda cuval bahane derken kafasini bile sallamiyor, hicbir dogallik yok karakterde. Birkac kez izle sen de hayran kalicaksin.
Erkan Can olucak.
Neden bana Engin Günaydın'ı zorla sevdirme gibi bir çabaya girdin ki. Ayrıca şeytanı oynuyor geyiği de tamamen halkın çıkardığı bir geyik. "Şeytanı oynuyor" değil de "şeytan gibi adamı yoldan çıkartmak onun görevi" şeklinde söylersek daha doğru olur.
Takva filmini 3 kere izledim sinemada. Şimdiye kadar çekilmiş en güzel Türk filmlerinden bir tanesi olarak görüyorum. Engin Günaydın da bu filmde gayet bir yardımcı oyuncudur bunu inkar etmek saçma.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...