Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kael'thas Sunstrider Down! by Lechium

Art

Öne çıkan mesajlar

Welcome!

Tebrikler arkadaslar ben raidte yoktum zaten oyuzden bu kadar gec kestik ama kael kesmek naxxta 10 boss kesmeye benzemio:D şaka bi yana bende bikac kisiye tesekkür etmek istiorm..:

Ucandaire--> Konusmalarin ve hareketlerinle insanlari güldürüp motivasyonunu sağladigin icin( o güldürmek icin yapmio ama..)
Arakne--> yillardir item alamayan yaşlı kurt 6 aydir ayni itemlerle oynuo ve o elbiselerin üstündeki tecrube bize yardim etti saol vokri vokri vokri vokri
Xanny---> Eski itemleri atmayin kullanin! ilkesiyle bizi eski günlere götürdüğü için sana da tesekkürler dostum!(bakiniz: Thunderfury)
Upl---> benim varligimin sebebi sensin anam saol:D
Shamani satin aldigim arkadasa
anneme
babama
almanyadaki teyzeme
sakarya valiliğine
ve
Tüm Lechium guildine Teşekkür ederim
Sosyal ağlarda paylaş

Poring said:
Welcome!

Tebrikler arkadaslar ben raidte yoktum zaten oyuzden bu kadar gec kestik ama kael kesmek naxxta 10 boss kesmeye benzemio:D şaka bi yana bende bikac kisiye tesekkür etmek istiorm..:

Ucandaire--> Konusmalarin ve hareketlerinle insanlari güldürüp motivasyonunu sağladigin icin( o güldürmek icin yapmio ama..)
Arakne--> yillardir item alamayan yaşlı kurt 6 aydir ayni itemlerle oynuo ve o elbiselerin üstündeki tecrube bize yardim etti saol vokri vokri vokri vokri
Xanny---> Eski itemleri atmayin kullanin! ilkesiyle bizi eski günlere götürdüğü için sana da tesekkürler dostum!(bakiniz: Thunderfury)
anneme
babama
almanyadaki teyzeme
sakarya valiliğine
ve

de get şeytan
Sosyal ağlarda paylaş

Switch said:
önce Archi BT MH Yapmicaz direk MH bitiricez... Geliyoruz

Sahsi olarak Revo dan Ahmet arkadasimiza

Tank bilgisi icin Hajnaldan Enes arkadasimiza Tesekkur ederim.

Human Warrior Xanny

For The Lechium....

valla tavsiyem bt nin ilk 3 bossunu aradan cikarin ilk hafta iner hepsi kolay bosslar. ondan sonrasi biraz calisma gerektiriyor.
mh archimonde haric pek ugrastiran biryer degil. trash i bosslardan zor :)
Sosyal ağlarda paylaş

Poring said:
Welcome!

anneme
babama
almanyadaki teyzeme
sakarya valiliğine
ve

turkuaz desen zaten hıppı gıbı adam herkes tanımalı :D
arakne desen alperın dedıgı gıbı cakma organıze sanayiden cıkan cılgın warlock (bir nevi anadol motorlu ferrarı)
xaany yok mu yerım senın o gıdını :D
upl desek bı bu arkadas ımba dıgerlerı yanında :D

tebrıkler arkadaslar.nıce first killere :) darısı aksama bızım vasha :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...