Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Neverwinter nights 2 deki gariplik..

MadEaGlE

Öne çıkan mesajlar

Ya arkadaşlar büyük bi hevesle bu oyunu aldım kurdum bilgisayarıma biraz patch yaptırdım işte ( bütün patchleri indirmesini bekleyemedim ) dayanamadım açtım oyunu bi iki check up tan sonra hemen karakter yaratma ekranında buldum kendimi ama solda karakterim gozukmuyodu. Biraz şaşkınlıkla hemen geçtim karakter yapma etkranını oyunu açtım bakalım nolcak diye bi baktım karakterim gozukmuyo ama oyunun diger kısımları normal olarak çalışıyor ne yapıcam anlamadım ( sistem ozelliklerim pentium core 2 dua 2 ghz. 2 gb ram radeon x2500 ekran kartı) yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

sorun patch'ten kaynaklıdır.
"biraz patch yaptırdım işte, bütün patchlerin bitmesini bekleyemedim, biraz patch yaptıktan sonra iptal ettim patch'i"
olunca işte böyle hatalarla karşılaşman normal.
patch sonuçta oyun dosyalarını değiştiren birşeydir, yarım yamalak yaparsan, böyle bozulmalara rastlarsın.

patchi tam yap diycem de, bozulan dosyalar kalıcı hasara uğrar mı bilmiyorum. belki oyunu baştan kurman bile gerekebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Gayette patchleniyor.

NWNVault'tan çekiyorsun patchleri, zip halinde folder'a koyuyorsun, Update çalıştırdığında download etmeden direk patchlio.

İlk defa update açanlar meraklanmasın, updater ilk kendini patchlio :p

Geçen hafta patchledim, maksimum 300 MB tutuo bütün patchler.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
hazır bulmuşken sorim

şöyle bi sorun var oyunu bitiremedim

şöle

amon jerro nun haven a girdikten sonra işte demonlarla konuşuyosun felan. sonra jerro ile kapışıp yeniyorsun.bişeyler oluyo gidip demonlarla tek tek konuşuyo işte kim serbest bıraktı vs vs diye.
en son mephasm a gelince "mephasm" diyor ve orda kitleniyor cutscene.geri odaya dönüyor kontrol.çıkış yok tabi felan filan.neden olmuştur.patch ile düzelen bişeymidir bu

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...