Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uygun fiyatlı iyi host ?

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

kesinlikle http://www.servage.net/

aylık 6.45 dolara almanya merkezli bir şirket. 1 yıldır kullanıyorum hastasiyim adamların.

Disk Space : 510 GB
Bandwidth : 5010 GB
Sınırsız email
Bedava domain filan

Customer Serviceleri en geç 2 dk içinde ticketina cevap veriyor. Süper bir hizmetleri var vede çok ucuz.

Kullanmayı düşünüyorsan reference id verebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Headerda $6.45 per month yazıyor ordan söyledim fiyatı.

Piyasada bulunan bilimum ucuz hosting firmaları gibi bir firma değil servage.net. 1 yıllık deneyimim olduğu için gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.

10 tane domain host ediyorum şuan. En fazla %5 bandwidth filan harcayabildim valla :)

Ayrıca WebDrive diye bir yazılımıda var çok sevdiğim. Küçük bir programcık kurup yüklüyorsunuz. Hostunuz bilgisayarım altında Z:Servage olarak gözüküyor. Ordan girip dosya filan atıp değişiklik yapabiliyorsunuz bilgisayarınızdaki bir harddiskmiş gibi.

İlk başta burdan host alırken düşünmüştüm bin defa bu kadar ucuza bu disk space bandwidth filan nasıl oluyor diye. Kesin bi rşeyler vardır bunun içinde dediydim ama haksız çıktım. Adamlar gerçekten çok profesyonel.

Şöyle bir örnekte veriyim. Sitelerimden birine bir php script kurmaya çalışıyordum. Hata veriyordu sürekli halledemedim filan ticket attım. 2 dk sonra cevap geldi siz bana bırakın beş dakika içinde hallederim diye. Adam hemencecik halletti kullanıma hazır script dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

«dodo» said:
Headerda $6.45 per month yazıyor ordan söyledim fiyatı.

Piyasada bulunan bilimum ucuz hosting firmaları gibi bir firma değil servage.net. 1 yıllık deneyimim olduğu için gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.

10 tane domain host ediyorum şuan. En fazla %5 bandwidth filan harcayabildim valla :)

Ayrıca WebDrive diye bir yazılımıda var çok sevdiğim. Küçük bir programcık kurup yüklüyorsunuz. Hostunuz bilgisayarım altında Z:Servage olarak gözüküyor. Ordan girip dosya filan atıp değişiklik yapabiliyorsunuz bilgisayarınızdaki bir harddiskmiş gibi.

İlk başta burdan host alırken düşünmüştüm bin defa bu kadar ucuza bu disk space bandwidth filan nasıl oluyor diye. Kesin bi rşeyler vardır bunun içinde dediydim ama haksız çıktım. Adamlar gerçekten çok profesyonel.

Şöyle bir örnekte veriyim. Sitelerimden birine bir php script kurmaya çalışıyordum. Hata veriyordu sürekli halledemedim filan ticket attım. 2 dk sonra cevap geldi siz bana bırakın beş dakika içinde hallederim diye. Adam hemencecik halletti kullanıma hazır script dedi.

Tesekkurler tecrubelerini paylastigin icin ,gercekten iyiymis sirket o zaman :) Simdilik arkadasimin kendi serverini kullaniyorum , benim disimda arkadaslarimin isi olursa orayi kullanmalarini soylerim ama , benim de hosuma gitti yardimseverlikleri..
Sosyal ağlarda paylaş

Ya pismis asa soguk su katmak istemem ama o tur cok yer ve bw veren yerlerin zaten hizmet sorunu cevap vermemelerinde degil. Sen o BW'nin %80'ini kullanmaya basladiktan sonra adamlar kusura bakmayin performans nedeniyle sizin uyeliginizi iptal etmek zorundayiz diyip uzatmama karari alabiliyolar ki sozlesmelerinde genelde bu madde yer aliyo.

Dedigim gibi, camur at izi kalsin diye demiyorum, sadece duydugum bi sey bu. Onceden haber vereyim dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

200 civarı ping alıyorsanız , cirtexhosting.com a bir bakmanızı öneririm. Birkaç ayrı datacenterdalar , avrupaya pingi olanı vermelerini rica ediyorsun 160-170 civarı ping alıyorum hostlarımdan (amerika bazlı firma ve sağlam , 2 yıldır kullanıyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

C:Documents and SettingsDogan>ping ikilim.com

32 bayt veri ile ikilim.com [77.232.68.228] 'ping' ediliyor:

77.232.68.228 cevabı: bayt=32 süre=106ms TTL=49
77.232.68.228 cevabı: bayt=32 süre=106ms TTL=49
77.232.68.228 cevabı: bayt=32 süre=104ms TTL=49
77.232.68.228 cevabı: bayt=32 süre=101ms TTL=49

77.232.68.228 için Ping istatistiği:
Paket: Giden = 4, Gelen = 4, Kaybolan = 0 (0% kayıp),
Mili saniye türünden yaklaşık tur süreleri:
En Az = 101ms, En Çok = 106ms, Ortalama = 104ms

106 ms veriyor şuan itibari ile