Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vernik kokulu yemek

Killer

Öne çıkan mesajlar

amcaoğlununkarısınıncocuklarıli şimdi anam geçen bi tepsiyi almış boyle odunlardan zımparalamış,bişeyler yapştırmş verniklemiş güzelce bırakmş kurutmaya 2 3 gündür de kuruyo.şimdi o tepsinin üzerinden yemek yiyorum ve vernik kokuyo.kıl oldum!
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili Arkadaşlar,

Lütfen şaka da olsa böyle şeyleri yazmayın, bu forum herkese açık ve bazı yaşı küçük arkadaşlarımız için özendirici nitelik taşıyabilir attığınız postlar. Ayrıca İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şubesi'nin başlattığı internet operasyonu ile de polis google'dan arama yapıyor ve bu gibi yazıları bulduğunda takibe alıyor. Lütfen bunu takıldığınız 10 foruma daha yollayın. Eğer yollarsanız gece 12ye kadar güzel bi haber alacaksınız. Allah rızası için yollayın. Ben de inanmıyorum ama allah rızası dendiği için yolluyorum.

Saygılarımla.
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:
Sevgili Arkadaşlar,

Lütfen şaka da olsa böyle şeyleri yazmayın, bu forum herkese açık ve bazı yaşı küçük arkadaşlarımız için özendirici nitelik taşıyabilir attığınız postlar. Ayrıca İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şubesi'nin başlattığı internet operasyonu ile de polis google'dan arama yapıyor ve bu gibi yazıları bulduğunda takibe alıyor. Lütfen bunu takıldığınız 10 foruma daha yollayın. Eğer yollarsanız gece 12ye kadar güzel bi haber alacaksınız. Allah rızası için yollayın. Ben de inanmıyorum ama allah rızası dendiği için yolluyorum.

Saygılarımla.

aynısını diyicektim ha.şu 10 mesaj olayı dışındakileri tabi sdgf.bilinçsiz yaşı küçük insanlar okuyo olabilir forumu özendiriyosunuz resmen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...