Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Odam için alacağım bi kaç parça için fiyat ve marka tavsiyesi lütfen

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

İlk olarak PC'me 7+1 sistem almak istiyorum (anakartım destekliyo 7+1de vardır herhalde)
sonrasında güzel bi web cam almak istiyorum(böle resim çeksin hatta abartıp video kaydetsin)
kablosuz klavye ve mouse(3 hafta sonra bozulan cinsinden olmasın)
güzel bi de kulaklık.

bide şu disko topları varya onlardan nerde bulabilirm?

şimdiden teşekkür ederim dinlemedeyim.Tamam.!
Sosyal ağlarda paylaş

bundan bi kaç önce (en fazla 3) flaşör aldım 20 ytl ydi.. disco toplarını sordum onların fiyatı deişiyo boyutlarına göre.. futbol topu buyuklugunde olan vardı sordum 150 dedi biraz daha buyugu vardı 220 ytl dedi hesabını yap işte =) ama kurulması biraz zormuş bana öle söyledi...
Sosyal ağlarda paylaş

Kardeşim Logitech klavye + mouse set olarak kullanıyor. Klavye iyi güzel mmedia tuşlarıyla felan ama, mouse rezalet. Hiç bir özelliği yok sadece scroll tuşu ve 2 standart tuşuyla gelmekle beraber pil canavarı. Ayda en az 4 kalem pil götürüyor, b.sayarı kapatsan bile kapanmıyor. Kendi açma kapama tuşu da yok sürekli pil tak çıkar uğraşmak zorundaasın.

Webcam'ler 3 aşaı 5 yukarı aynı.

Ses sistem için Creative'de düşünebilirsin.

Kulaklık bence de Sennheiser.

Disko topu çok concon yaw:D
Sosyal ağlarda paylaş

kimdi ya biri bi mouse aşık olmuştu ama 140 euroydu o çok fazla onu alamam ama bi özelliği olsun tabi mouse'un microsoft klavyeyi herkez öneriyo onu almayı düşünüyorum.Web camler fiyat olarak mı özellik olarka mı aynı yani şuan benim kullandığım(kullanmadığım) berbat bişi markası minton:d

disko topu içinde güzeeel beaa afhueafh:D
Sosyal ağlarda paylaş

tavanı matkapla delip dübel veya kendi hazırlayacağın dübel (tahtadan daha sağlam oluyor plastiklerden) ile tutturman lazım kız arkadaşımın tavanına taktım ben de bunlardan...

yalnız öncesinde 20$'luk duvar arkasında boru, kablo vs. geçmediğinden emin olacağın o alet şeyinden kullan...

kolay zor bir şey yok yani matkap kullanabiliyosan
Sosyal ağlarda paylaş

adamınbiri said:
güzel hoş demişsinde mesela hangi ürününü logitech'te sadece tek web cam satılıyosa eyw da sanmıyorum öle olduğunu:D

logitech microsoft fln webcamlar kazık.... git tayvan malı 20-30 ytl liklerden al. megapixel, foto da çeker video da... webcamin iyisi kötüsü olmaz.... ucuzu pahalısı olur...

ses sistemi de 7.1 luzumsuzluk. 7.1 destekleyen oyun film falan çok az piyasada. Yerine iyi bi 5.1 al derim. Creative ler iyidir ama benim aldıklarım çok kötüydü... Logitech in 5.1 leri çok iyi şuan kullandığımdan çok memnunum...
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.logitech.com/index.cfm/mice_pointers/mice/devices/152&cl=roeu,en

bu benim kullandığım mouse. FPS kasmicaksan gayet yeterli ergonomiktir. Internet fln için yeterli sayıda programlanabilir tuşu da var. Tavsiye ederim ama ne yapmak istediğin önemli tabi, büyük ihtimalle FPS'de yolda bırakır.
Sosyal ağlarda paylaş

bende logitech internet pro klavye var.3-4 yıl önce almıştım hala ilk gün gibi çalışıyo.ucuz ve kullanımı rahat.
mouseda cs oynuyodum eskiden çok onun için microsoft laser mouse 6000 aldım oda çok rahat bi mouse ve çok net.
seste logitech x540 var ondanda aşırı derecede memnununm gerek oyunlarda gerek dvd lerde gerek müzik dinlerken çok iyi ses kalitesi ve 5.1 performansı sunuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Logitech'in 5.1'lerini bilmiyorum ama 2.1 müzik için creative derim kesinlikle.. temiz ses veriyolar gercekten Logitech'İn 2.1'lerine nazaran.. 5.1'leri hiç araştırmadıgımdan durum nedir bilemiyorum.. belki alakasız oldu mesajım ama bilmiyorum saat 6

Ve evet 7.1 film cok az.. 5.1 tavsiye ederim bende kesinlikle..
Sosyal ağlarda paylaş

Creative in Inspire serisi mi ne o son çıkanlar son derece kalitesizdi...

Sesi falan iyiydi ama hiç sağlam yapmamışlar. Voltaj değişikliklerine karşı çok kırılgandı. 5.1 creative ses sistemim 1 sene geçmeden öldü bu yüzden... üstüne geçici 2.1 creative aldım o da aynı şeyden öldü...

şu an logitech 5.1 var hem sesi mükemmel hemde inanılmaz kaliteli...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...