Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

patilerin cok oldugu bi server?

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

oyunu bırakana kadar 1 sene FM'de oynadım ve bırakana değin server hep "full" statüdeydi, buna rağmen gayet oynanabilirdi. muhtemelen şu aralar yaşadığınız sorunlar, arkadaşların dedikleri gibi migration ile alakalıdır.

bir de rp serverlarına alışık cici çocuklar, bildiğiniz gibi FM pvp serverı ve haliyle world pvp açık; yani lvlup sırasında ağlayıp durmayınız lütfen ahah. hızlı lvlup için pop'tan bilgi alınız, işin piri o oldu artık, herif karakter koçu gibi. birini 70'liyip birine dadanıyor, çinliler halt etmiş adamın yanında.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:
dark'a sor sana yol göstersin heroic grubu nereden bulunur falan ama tabii önce kimin gerçek dark olduğunu bulman lazım, HAHAHAH.

o vaktinde burun kıvıran arkadaşları şöyle bi hafta almayalım gülte de akılları başına gelsin lol :P

durun dotluk yapayim dark'a buradan bi de. dark'ın main char'ının adı: KOCERON.(tauren/shaman) her konuda başının etini yiyiniz lütfen, ehoe. pvpci druidinin adını unuttum ama, ben oyunu bırakmadan 2-3 hafta önce yapmışlardı o karakteri popla beraber. o da F ile başlıyordu sanırım ve yine tauren idi.

bi de heroic grubu bulursunuz da, öyle düzenli oynucak adam gerekir heroic için ve o şekilde oynayabileceğiniz tipler zaten muhtemelen heroic'e 6-7 ay önce doymuştur. tbc geldiğinde çok gazdı realm, tüm belli başlı, adam gibi guildlerin neferleri 4-5 ayda işlerini bitirdiler heroicle, sonra da paso burun kıvırdılar grup tekliflerine.(gerçi son patchlerle heroiclere ve badgelere sağlam şeyler koymuşlarsa, bilemeyeceğim durumu.) o yüzden mümkün mertebe türkler arası, daha doğrusu, tanıdıklar arası takılın. pug yapıyorsanız da, genelde sıklıkla dönen heroicler dışına çıkmayın, yoksa atıyorum bir heroic mana tombs çok acı verici olabilir. 1 yıl sonunda heroic mecha'yı veya sp'yi doğru düzgün yapamayanı ise zaten zor bulursunuz o realmde.
Sosyal ağlarda paylaş

bi de hem tezimi yazabilmek, hem de yaz aylarının sonlarında herkesçe yaşanan lagdan kelli bırakmıştım oyunu ve tezimi vermeme hala 5-6 ay var. siz bu sürecin tam ortasında gelip şurada ağzımın suyunu akıtıyor, elimi wow cdlerine götürtüyorsunuz ya, allah cezanızı versin.
Sosyal ağlarda paylaş

HAAYIIIR!!1
Yarın vizesinden 45 aldığım elektrik devreleri dersinden finalim var, hocanın "final notunuzu hesaplarken vizedekinden 25 çıkarın" dediği bi ders bu. Böyle bi derse tüm sene boyunca sadece 2 kere girmiş biri olarak, dersten BANKO kalacağıma kanaat getirmiştim az önce. Bi hevesle açtım wow'u, bi de ne göreyim: MAINTENANCE!
Kader beni finale çalışmaya itiyo dostlar, içim bayıldı. Ulan ne güzel gacımı kasacaktım :(
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:
Anam, o yazıyı yazdığım sırada bağlantımda bi problem vardı sanırım, çünkü connecting'de kilitlenince "maintenance başladı heralde, hmm" diyerek çıkmıştım oyundan.
Kader daha ince çalışıyo demek ki :p
ahaha yarin 4 senelik univ hayatimin en onemli sinavi var, valla rested da birikti 4-5 gundur hic giremedim, seytan durtuyo da yarin sinvdan sora artik hayirlisiyla :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...