Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çocuklar Duymasının senaristi Birol Güveninde bulunduğu BJK Yönetim Kurulu listesi şöyle:

SbNN

Öne çıkan mesajlar

Deniz Atalay, Fikret Ercan, Hüsnü Güreli, Cengiz Kaptanoğlu, Gürol Kaymak, Haşmet Bedii Kürüm, Muzaffer Nasıroğlu, Erol Obdan, Emin Önal, İbrahim Özdoğan, Behçet Ümitlen, İsmail Ünal ve Televizyon dizisi ''Çocuklar Duymasın''ın senaristi Birol Güven[signature][hline]_NoelBaba_ ''Orkidin şarkısını her akşam televizyonda dinliyorsam Ajdarı(Vatana millete mal olmuş şahsiyeti) hayli hayli dinlerim'' der.Nane nane nane nanna nanna ne!!! :)
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşım ben bjk'nin yeni yönetim kurulu listesini yazdım bir ek olarakta birol güveni söyledim... ayrıca gsli arkadaş bu konu seni ilgilendirmiyorsa(zaten ilgilendirmiyor) msg atma ''ne yapalım?'' diye msg atmaktan iyidir[signature][hline]_NoelBaba_ ''Orkidin şarkısını her akşam televizyonda dinliyorsam Ajdarı(Vatana millete mal olmuş şahsiyeti) hayli hayli dinlerim'' der.Nane nane nane nanna nanna ne!!! :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 22 January 2004 13:52 tarihinde demiş ki:
Adam haklı "napsın?"
Gs yönetiminine alınıcak adam bulamıyorlar.Kimse girmek istemiyor yönetime

ne alakası var şimdi.ben spor bolumunde orda burda kıyıda koşede yazan bjk ile ilgili haberleri gormek zorundamıyım .noelbaba c/p yapıo gidio ne bi yorum ne bişi.[signature][hline]Nanee nanee nane
Nane şekeri
Bu ne bahaneeeee
Şahaneyim şahane
Bundan sananeeee
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo, 21 January 2004 20:36 tarihinde demiş ki:
napalım?

ağaca çık..[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
DynamicK, 11 January 2004 03:15 tarihinde demiş ki:
bidahaki pop stara bende katılıcam
şimdiden calısmalara basladım
2 kapkaç yaptım
6 adam dövdüm
3 lokantada kavga cıkardım
Sosyal ağlarda paylaş

fenerbahçe olsak televizyon kanalımıza dizi çekerdi lol[signature][hline]Küçük bir adada terk edildiniz. Ve ufukta hiç kara parçası bile göremiyorsunuz. Hangi 3 şeyin olmasını isterdiniz?
zgrw, 13 January 2004 21:09 tarihinde demiş ki:
Black pearl, Bloodmoss, Mandrake Root

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...