Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beko Basketbol Ligi

Luinir

Öne çıkan mesajlar

CthuLhu said:

sportmenlik dışını neye istinaden verdi hakem?
moladan sonra top oyuna sokulmadan önce ömer onan çok sert olmayan bi faul yaptı, ama top oyunda olmadığından dolayı sportmenlik dışı faul verdi hakemler, kuralın o şekilde olduğunu ben de bilmiyordum.
eğer kural öyleyse denecek bişey yok. değilse de hakemler biraz harcamış oldu feneri. berabereydi maç belli olmazdı ama orada koptu olay.

edit: bi de "teknik faul yapmak" gibi bi olay oyunun içinde yok arkadaşlar, söylemeyin öyle şeyler. sportmenlik dışı ayrı teknik ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

top oyunda degilken yapilan faule calinabiliyormus... yorumcularin anlattigi bu.. ama bence genede agir karar faul eyvallah da yani.. arti ilk olarak sportmenlik calmiyor tek yumruk havada faul diyor sonrasinda 2 atis yandan masaya iletiliyor. bilemiyorum nasil degisti bu kural yeniymis cunku..

simdi buna sportmenlik disi caliyorsun ama 5 dakika once solomonu yere serip ustune yuruyerek bacaklarinin arasina alan kayaya neden calmiyorsun. buralardan basliyor milletin cozutmasi.

efes sevdigimiz biradir nefisdir de hakemler uzerinde ki etkisi biraz sacma. 4 sene ust uste feneri - ulkeri sampiyon yapmayacaklar anlasilan.
Sosyal ağlarda paylaş

yo ben fenerliyim efes daha iyi bu macta.. gonulden soyluyorum yenecegimizi hic hissetmedim mac boyunca. ama dedigim sebepler ust uste gelince futbol seyircisinden olusan cahil kesim sacmaliyor stadda. ben bile degisen kurali bilmedigimden sinirlendim tv karsisinda. ornegin ilk faule kimse laf etmiyor zaten ardindan masaya iletilenden sonra ortam dagiliyor. yani kimsemi bilmiyor bu kurali kocundan oyuncusuna. :)

neyse onumuzdeki maclara bakacagiz ama fenere guveniyorum hala. her mac ortada geciyor guzel seri.
Sosyal ağlarda paylaş

geçen maçta da gayet taraflıydı hakemler bu maçta da aynı şey son sn de yapılacak şey deil madem vereceksin kaya ya da vermen lazımdı yukarda da biri söylemiş zaten.. delirdim sinirden yaa. bu kadar abartılacak bi olay yoktu.. rasim boku tutamadı kendini gene yarardan çok zararı var takıma mal'ın.. mirsad desen fena gaza geldi yüzüne sövdü resmen.. maçı bu hale getiren direkt hakemlerdir söylenecek laf yok
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

yo ben fenerliyim efes daha iyi bu macta.. gonulden soyluyorum yenecegimizi hic hissetmedim mac boyunca. ama dedigim sebepler ust uste gelince futbol seyircisinden olusan cahil kesim sacmaliyor stadda. ben bile degisen kurali bilmedigimden sinirlendim tv karsisinda. ornegin ilk faule kimse laf etmiyor zaten ardindan masaya iletilenden sonra ortam dagiliyor. yani kimsemi bilmiyor bu kurali kocundan oyuncusuna. :)

neyse onumuzdeki maclara bakacagiz ama fenere guveniyorum hala. her mac ortada geciyor guzel seri.

Masquerade bu yazinin nerseinde diretme var ? gozden kacirdin demekki, neyse onumuzdeki maclara bakacagiz.. efesliler bile bozuldular tadi damaklarinda kaldi hak ettikleri macin..
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

mokoko said:

Kanuni said:
simdi buna sportmenlik disi caliyorsun ama 5 dakika once solomonu yere serip ustune yuruyerek bacaklarinin arasina alan kayaya neden calmiyorsun.

(tu)

Futbol bölümünden dışarı çıkmayın bence siz.

alla alla neden yahu. sen mi karar veriosun buna? anlamadığım şey yazılan hangisi yanlış. son karar dogru faul var sportmenlik dısı olayıda kural buna bi itirazım yok ama kayanın hareketide en az mirsada verilen teknik kadar bişiydi. adam faul yaptı yerde yatan solomonun ustune yurudu hareketler yaptı. buna teknik verilmesi için illaki solomonun karşılık mı vermesi gerekio? bence asıl sen fb her konuda haksızdır dusunceni değiştirmeye çalış.
Sosyal ağlarda paylaş

|Joker| said:

İnsanlar Fenerbahçe düşmanı olucam diye, uygulanan kuralın herkese eşit uygulanması gerektiğini kavrayamıyor ne yazık ki. Allah kolaylık versin.

mirsad ve rasim fenere yakışan sporculardır. Aksini iddia ediyorsa fenerbahçe spor klubü bu oyunculara yol verir final maçları sonrası. Vermezse ozaman bu oyuncuların yaptıkları fenere yakışıyor demektir.

http://www.youtube.com/watch?v=purKgc7CgqQ&feature=related

işte mirsad ın başka bir vukuatı. tabi ağzının ortasına yemiş yumruğu daha sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu bir oyuncunun veya kisinin kisisel ve pisikolojik durum ve tutumlarinin bir spor kulubunun genel yapisi ile ne alakasi var .. mirsadi attik fenerden gs veya bjk ya da efes aldi diyelim , simdi tum bu diger takimlardami snein gozunde kotu olacaklar. ne kadar sacma bir bakis acisi. sanki mirsadi gondersek havada kapmayacaklar. mirsadi almayacak bir basketbol kulubu varmi turkiyede.
Sosyal ağlarda paylaş

rasimle mirsadı aynı kefeye koymayın bence.
rasim yancıdır, primcidir, çirkeftir, oyuncu olarak da gelecek vaadedenden öteye geçememiştir gençliğinde.
mirsad hırslıdır, gazdır, çoğunlukla fazla agresiftir, oyununa laf eden de ahmet çakardır. severim hem, iyi çocuktur.

ikisinin de bugünkü hareketlerinin savunulacak tarafı yok zaten, ceza da verilmeli; ama mirsad bu tip şeyleri gazla hırsla falan yaparken, rasim primim olsun diye yapıyor. en azından gözüken o benim açımdan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...