Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Quiknet - Superonline Fiberoptik

Crawler

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Laorx said:

Dragonmax said:

canlarım, abonelerim :D..
internete yazmam yasaktı bir süredir o yüzden cvp yazamadım sorualrınıza.. neyse artık kavuştuk. sorun sölim ^^

2 hafta önce sitenin önünü kazdılar, ne zaman siteye gelirler senin tahminin?

eğer sizin site önüne alt yapı geçiyolarsa, o bittikten sonra sizin siteden yöneticiler superonlinela görüşüp fiber isticekler, sonra da site içine alt yapı çöekcekler, sonra da abone olmak isteyernler başlicak istemeye, ondan sonra binara switchler falan, en iyi ihtimalle 4-5 ay.

Artariel said:

izmir atatürk mahallesine gelmez dimi bu meret :P ta dağın başı tabi bizi unuttular yahu hiç bişey yok burası da çok ilkel ha.. gelse direkt bağlatırız atatürk mahallesine

unut bence sen 1-2 yıl :)
Sosyal ağlarda paylaş

kingpin said:

fatura gelmiyor. nasıl iş bu ya? 1 ayı geçti hala fatura yok.

o normal. daha sana 1-2 ay fatura gelmez kafanı yorma. sana tanımladıım tarifeye göre 2 aylık 9.99x2 + 3. ay için de 69TL toplamı fatura gelicek. ya da direk 20TL 2 aylık fatura gelcek..

Mr_Hand said:

arkadaşı da sormadan kotalı yapmış bu zibidiler :D

o fena ya, çağrı merkezini arayın satışı yapan hakkında şikayet olulturulmasını sağlayın, hangi tarifeden başlamak istediyseniz geçmiş dönem faturalarınızı o tarife üzerinden kampanya indirimine sokulmasını sağlayın.
Sosyal ağlarda paylaş

aha bi dakka topic i tam okumadım ama quiknet'in turkcell ile bi ilgisi var mı ? , geçen siteye girdim fiber kablo döşüyolardı her binanın altınada hub mıdır nedir ondan koydular dağıtıcı, sordum turkcell internet falan filan dediler. Şimdi alakası varsa bu quiknet olabilir mi eer öleyse kalkıp göbek atıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...