Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

asz evvel bi kız aradı

heracles1986

Öne çıkan mesajlar

Bana da bi kere bi adam mesaj atmıştı, "selam zeynep, naber? Ben kerem yazlıktan, uzun süredir görüşmüyoruz, nasılsın nasıl gidiyo?" falan diye, ben de cevap olarak "Ben osman, zeynebin kocası, bi daha mesaj attığını görmeyeyim ikinizi de vururum" diye cevap vermiştim :) Bir süre cevap gelmedi, sonra 2 saat falan kadar sonra "Sen beni güldürdün ya, allah da seni güldürsün" diye mesaj geldi eheheheh
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim müşterilerden biri de sekreterine yazdıı mesajı babama yollamıştı zamanında. Adam bi de evli falan :D
mesajı tam hatırlamıyorum ama;
"çakmak çakmak gözlerin,
beni benden alır sözlerin..."

ayarında bişeyle başlıyodu :D ahauh (babamın adı da Ümit, nasıl karıştırdı bilemiyorum dsaasdsda
Sosyal ağlarda paylaş

geçende gece saat 12 biri aradı.alo kerem nasılsın diye.dedim.

KEARM YOKL BURDA YANLŞ HERALDE BACIM.

kadın ozür diledi kapattı.

2 sn sonra yine aradı

kerem are you there? şeklinde

YİNE YANLŞ dedim

kadın numarayı check in yapmamı istedi

bi haneyi yanlş yazıyomuş ANDAVAL KARI

MHAIHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

yaw beni bi kere adamın biri aradı
"burcu naber yaa" diye konuşmaya başladı "pardon yanlış aradınız" fln dedim.. "hayır sen kimi kandırıyosun" demeye başşladı sonra baya tartıştık kapadım telefonu. neyseeee...

ertesi günü aynı numaradan bi kız aradı.
"sen benim sevgilimi sürekli arıyosun! nerdesin sen?? seni bulup dövücem hede hödö" saymaya başladı.. ben gene tüm nazikliğimle :P "pardon yanlış aradınız heralde isterseniz birde erkek arkadaşınıza sorun" dedim. bu sefer adam geçti "o benim nişanlım sen benim evliliğimle oynuyosun" fln filan saydı da saydı kapıorum telefonu tekrar arıyolar.. bu bi 15 kez tekrarlandı.. en son "eaaaaaah!!!11 yeter bea sizle mi uğraşıcam işim gücüm var" dedim bastım küfürü. azcık daha konuştular sonra bi daha aramadılar.

diyorum ki; allahım ne denyolar var!!
Sosyal ağlarda paylaş

ahahah orda olan olayı söliim sana, başta adam yanlış aramış farketmemiş. sonra karısı adamın yanlış olduunu bildii numarayı (yani seni), adamın sevgilisi sanıp azarlamaya aramış. sonra adam bakmış bu iş böyle güzel kurtarılır, sana da evliyim ben hede hödö demiş eşinin önünde :D
böylece sevgilisi olaydan habersiz kalmış ehahah
çakal adammış yalnız (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

valla bizim evi 2 yıl önce bi kadın aradıydı..

kadınla önce
-ayşe orda mı?
+yanlış aradınız burada öyle biri yok.
-AYAYAY pardon!!!
şeklinde konuştuk.

10sn sonra tekrar aradı
-ayşe orda mı?
+biraz önce de söyledim yanlış arıyorsunuz.
-hayır ben doğru aradım şu şu numara değil mi? (262 xx xx şeklinde)
+evet o da burada öyle biri yok ki teyzecim.
-ay ben nerden teyzen oluyorum senin? ayşeyi ver ayşeyi!
+yok ayşe yahu yok!!
-nasıl yok bal gibi de var!
+teyze yok diyosam yok.
-onun psikolojik sorunları var biliyorum ama mutlaka onla görüşmeliyim izin verin buna.
+allahım ya çattık. teyze nerede oturuyor bu ayşe?
-ee işte antalyada şurda burda.
+TEYZE BURASI İZMİR İZMİR
-AYYY alan kodunu yanlış şetmişim çok pardon evlaadııım ayh ayh görüyo musun meryem?? kafa bırakmadı bu kadın bizde.
+hadi kapatın hadi.
-pardon evladım tekrar iyi akşamlar.

sdfas.
Sosyal ağlarda paylaş

valla 56k zamanlarında odama internet icin telefon baglatmıstık. genelde kimsede yoktur numarası. Nasıl oluyorsa devamlı da yanlıs numara arar. alısmıstım artık(son zamanlarda aramıyolar neyse ki)
neyse bi gun caldı telefon gene gittim actım.
kadın:alööö
Ben:alo
k: sizden aldıgım battaniyeyi geri vericez.
b: hanımefendi yanlış numara.
k: nası yanlış numara. yalan atma. sattın bu yırtık battaniyeyi. hebele hübele sövdü buralarda:D

ben ısrarla kadına acıklamaya calıstıkca kadın battaniyeden cıkan numaranın bizim ki olduğunu soyledi en sonunda dayanamadım kapattım suratına.

ama cidden en manyak yanlış numara buydu. kadın resmen para koparcaktı benden:D

ha birde 10dk fln sohbet ettimiz bi yanlıs numara vardı. adam en sonunda kimi aradığını soylemeyi akıl etmisti :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...