Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nokia N72 Vs N70

CuteButPsycho

Öne çıkan mesajlar

Bugun telefon almak icin bi dukkana gittim.
aklimda N72 vardi. fakat ellerinde şuan yokmuş. onun yerine bir ust modeli n70 war dedi adam.
N70 ile N72 arasinda fark nedir ?
yaklasik 50 Ytl daha pahali N70. Bu fiyata degecek bir fark varmi ? Ayrica nasil oluyorda 72 olarak cikardiklari cihaz 70in alt modeli oluyor orasida enteresan geldi bana :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
n70 in tek farkı sanırım ön tarafında dandik bi kamerası olması onun dısında bi özelligi yok şekil bakımından ama siyah n72 yi tek geçerim su ana kadar hiç bi sorunla karşılaşmadım sapasaglam duruyo telefon(bikere pinpon masasının sivri yerine carpip ekranı içten kırmıstım ama o sayılmaz :DD )
Sosyal ağlarda paylaş

Hotdog said:
n70 in tek farkı sanırım ön tarafında dandik bi kamerası olması onun dısında bi özelligi yok şekil bakımından ama siyah n72 yi tek geçerim su ana kadar hiç bi sorunla karşılaşmadım sapasaglam duruyo telefon(bikere pinpon masasının sivri yerine carpip ekranı içten kırmıstım ama o sayılmaz :DD )
Çağların allah belasını versin derim sadece gaza etirdi ayrıca problem salak telefoncunun orjinal abi diye kakaladığı kapağın temassızlığıymış yarın ortamı basıp telefoncuyu tarıycam :D

Not:vermesin beraber kupon yaptık yatar fln şimdi:D
Sosyal ağlarda paylaş

N70'in süper güzel siyah kapağı var ayrıca renk işini dert etmeyin yani,başka renkler de var.

N 70 biraz daha ağır 72'den.

N70 CPU olarak daha hızlı galiba(siz gene de bir bakın)

Çokda fark etmez ama bana sorarsan 70 ezer gerisi bakar Nokia deyince N70'ten daha iyisi aklıma gelmiyor açıkçası.Gerçi yeni kapaklı modeller de fena deil galiba :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...