Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearts of Iron 2 Hamachi derneği

aktiftablet

Öne çıkan mesajlar

ombakkombak said:
Evet son durum:

Komintern:
Viktor => SSCB
Asteroth => Türkiye

Mihver:
Venator => Almanya
Gimli => Japonya
aktiftablet => İtalya
lucretia85 => Macaristan
ombakkombak => Romanya (iyi teklif gelirse Mihver'i satar Komintern'e geçerim ona göre :) )
Müttefikler:
Sam => ABD
Behran => İngiltere
Efe => Fransa

Tarafsızlar:
Doruk => İspanya

Tam 11 kişi. 11 kişi oluyor mu?

11 kisi vay be...

benim anlamadigim kac haftadir konusuyoruz oyuna girmeyi gectim milelt kasip suraya gelicem yada gelmiycem seklinde tek bir mesaj bile atmiyor

isim var zamanim yoktu hebe hube degil bu
insaf
1 hafta gecti yahu 1 hafta

24*7 den 168 saat oda 10080 dakika eder

suraya aticaginzi bir gelmiyorum yada geliyorum mesaji haftanizdan net kaplumbag hizinda olsa maksimum 3 dakika calar

3 dakika ayirip tek bir kelime bile yazmamak dupeduz burdaki insanalri essek yerine koymaktir

2 haftadir pazar planalri iptal ediyorum saatimi ona gore ayarliyorum eminim gelen arkadaslarda aynisini yapiyor ama o ne

bizi essek yerine koyan insanlar oldugundan yatiyor

hayir yani oynamiyicaksaniz haftada bir egcenizi buna veremiyorsaniz bastan niye gelirim diyorsunuz? ciddi ciddi oyun gunune kadar konusup tartisiyorsunuz burda?

"yani isim gucum var benim oyunmu oyniycam lan denyo" olayiysa neden bastan gelirim tamam dediniz

burda iki el counter atmiyoruz sonucta ciddi agir bir oyun bu ve bir baslayinca aylar surucek ama biz daha ilk gune basliyamadik iki haftada

onumuzdeki hafta milelt toplansa bile bu saatten sonra ben insanalrin ciddi ciddi ayalrca her hafta saatinde bu oyuan gelip oyniyacakalrina nasil inaniyim?
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler eger iptal ediyosak o zaman konusmanın daha fazla anlamı yok ama, su hamachi olayını bi denesek? 0.9.9.9 yukledim az once herkes yuklerse calısabilir belki bilmiyorum. Ya da internet game denesek ipsi acık olan birisi yazsa, Viktor mesela senin kablo oldugundan sana girebiliyo olmamız lazım?

Eger denemeyecek de iptal olur o zaman...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...