Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çevir-aç kapak acamayanlar

irin

Öne çıkan mesajlar

açamıyorsan açma. açmak zorunda değilsin, içmek zorunda da değilsin. su kapakla gelmiyor ya, su içiver.

+su yararlıdır. gençleştirici etkisi olduğuna dair asılsız haberler filan dolaşır ortalıkta. aslında en iyisi ayran içmek; ama dürümsüz ayrana da ayran demem ki be arkadaş.

sen en iyisi vücut kas biraz. o güçle nice kapaklar açar nice kolalar içersin.
Sosyal ağlarda paylaş

elinle açma. kolunla aç. kolunu uzat sonra şişeyi alttan sıkıca kavra yada nerden rahat ediyosan ordan kavre bilmiyorum, sonra şişeyi açılması gereken yöne doğru çevir. kolun büzüşcek onu açıcak. başlarda yapamassın ama denersen biraz olur. hem hiç canın yanmaz hemde süpercene açarsın. artizlikte yapmış olursun :p
bir ara barda çalıştığım zamanlarda onları açmaktan elimde yaralar olmuştu. (çok açınca arka arkaya ister istemez oluyo bu haliyle) ondan sonra bu yöntemi öğrendim öle açmaya başladım. tavsiye ederim : )
Sosyal ağlarda paylaş

Bete Noire said:
açamıyorsan açma. açmak zorunda değilsin, içmek zorunda da değilsin. su kapakla gelmiyor ya, su içiver.

+su yararlıdır. gençleştirici etkisi olduğuna dair asılsız haberler filan dolaşır ortalıkta. aslında en iyisi ayran içmek; ama dürümsüz ayrana da ayran demem ki be arkadaş.

sen en iyisi vücut kas biraz. o güçle nice kapaklar açar nice kolalar içersin.

Bravo, dürüm istedi şimdi canım.
Sosyal ağlarda paylaş

Phobos said:
Ulan biri kuyuya taş attı kimse çıkaramıo.Gidin tuto bölümüne resimli bi şekilde açıklayın şunu da rahatlasın herkes :D
erheheh deli olduk şimdi de..creus deniorm olmuor kolumun neresiyle acıcam bi de.valla sunun öğretisi yapsın biri..bu işte cok para var asadsa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...