Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Big Bang Theory (2007) - CBS

arcane

Öne çıkan mesajlar

O çaldığı şarkı "greensleeves" anonim sayılabilecek britanya halk müziği eseridir. Çok da güzeldir. Farklı farklı pek çok cover'ı verdır ama çok slow ve daha klasik versiyonu için Loreena McKenitt ve daha tempolu hafif modernleşmiş versiyonu için Blackmore's Night iyidir. Dinleyin :)

Bu bölümde ilk bölüm kadar gülemedim nedense, önceki gün hayatımda en çok güldüğüm günlerden biriydi belki daha gülecek halim kalmamıştır :P
Sosyal ağlarda paylaş

hic begenmedim bu bolumu :(

su ana kadar ki tum yan karakterler, leslie, kripkee, comic store guy , howard in sevgilisi vs hepsi kendine ozgu keyifli sempatik karakterlerdi. ama bu kizin ciktigi yerlerde tuylerim diken diken oluyor resmen. gercekten merak ediyorum seveni var mi ?

birde izleye izleye iyice nerd olduk heralde, kedileri gorunce aklima direk roommate agreement geldi, birinin digerinden habersiz eve canli sokamamasi, hayvan besleyememesi maddeleri vardi, yokmuydu? Sheldon gibi kuralci bi karaktere pek olmadi her ne kadar kendi capinda mutsuzluk resmetmis olsada.

veya ben gecen haftaki gibi imba bir bolumden sonra hayal kirikligina ugradigim icin kulp takiyorum o ayri.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...