Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Reklam savası

nuwanda

Öne çıkan mesajlar

Ya bide porsche'un mu ferrarinin mi bi reklamı vardı.Adam uyanıyo,çalar saatinden yatak örtüsüne kadar ferrari amblemi ve hep kırmızı renk.Garajda bi ferrari,evden çıkıp arabayla yavaş yavaş giderken,bi porsche yanaşıyodu yanına.Sonra porsche vınn diye geçip gidiyodu falan.Yanlışmı hatırladım yoksa :S
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Korax said:
Ya bide porsche'un mu ferrarinin mi bi reklamı vardı.Adam uyanıyo,çalar saatinden yatak örtüsüne kadar ferrari amblemi ve hep kırmızı renk.Garajda bi ferrari,evden çıkıp arabayla yavaş yavaş giderken,bi porsche yanaşıyodu yanına.Sonra porsche vınn diye geçip gidiyodu falan.Yanlışmı hatırladım yoksa :S

ben bunun hoax olduğuna, gerçek olmadığına inanıyorum.. varsa videosu falan koysun biri. ama bence böle bi reklam yok
Sosyal ağlarda paylaş

şunları hatırlıyorum.. official mı değil mi bilemem.

ve uppps..

[hr]
sonra bi de şu vardı..

"centilmen" bmw 2006'da audi'yi güney afrikanın en iyi otomobili seçildiği için "kutlar"(!)
sonra ayarlar üstüste gelir!

rivayete göre bentley ceo'su noktayı koyar..

parmağı da diyebilirmişiz tabii..

bi de puma reklamı vardı ama savş değil sevişti hafif..
ahanda onlar da bunlar

daha olması lazım böle sataşma, kapışma reklamı.. sabaha bulurum artıkın

Sosyal ağlarda paylaş

son ikisi "fake"

puma bunu yapanları bulursak dava açıcıyızzz.. dedi ama kendilerinin el altından piyasa çıkardığı da söyleniyordu o zamanlar. hatta puma şu an ki kadar yükselişe geçmemişti o dönemde. bi boost aramış olabilirler belki. bi de buna benzer bi sisley reklamı vardı ama onu bulamadım şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

hmm sisleyleri bulabildim..

şu reklam kullanıldı diye hatırlıyorum

bunlar ise kullanılmadılar (dergide falan) ama mağazalarının dekorasyonunda dev posterler olarak kullanıldılar..

akmerkezden mi yoksa kozyatağı carrefourdan mı ne istemiştim bunların birincisinin (sütlü olanı) posterini de deli gibi para vermeme rağmen "ee yapabileceğimiz bişi yok, bu posterlerin yerleri değişiyor hep. bu ay bizde sonra başka bir ülkeye gidecekler" demişlerdi..

ama iyi ve dikkat çekici bi poster..

Sosyal ağlarda paylaş

Porsche vs Ferrari reklamlarını daha önce duymuştum şimdi ararken porsche'nin başka bir reklamını buldum. Gerçekten çok başarılı ve etkileyici olmuş.
Edit : 2-3 yıl önce izlemiştim ama izlediğimi buldum tekrar ve profesyonel reklam değilmiş sanırım porsche fanlarının işi :)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...