Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yurtdisi Cikislari

Adiemus

Öne çıkan mesajlar

Hangi adamlar,sonuçta telekomu internet bağlantılarının öneminden zerre kadar anlamayan insanlar yönetiyor ve tüm yatırım,yönetim bakım vs politikasını bu adamlar yönetiyor bu yüzden salt çalışan teknisyenleri suçlamak yanlış.Tabi onlarda nasıl olsa önem verilmiyor diye savsatıyorlar belki çoğu durumda işlerini ama şu durumda onların yapabileceği pek bişi yok.[hline]End is near;
Bu I aint afraid;
I see sarrow on faces
But I aint show pitty,
Cause Im the Fallen One!
Sosyal ağlarda paylaş

Telekomda ankara uydu çıkışlarının oldugu yerdeki kalın yetkili ile iş görüşmesindeyken sormuştum ya neden tek hat üzerinden çıkıyor bütün Türkiye bu riskli değil mi diye. Adamın cevabı hem komik hem acınasıydı. Biz istemez miyiz yedekli hattımız ıolsun ama gel gör ki siyasiler ne gerek var veya israf diye bize yedek hat izni vermediler. Yedek hattı alsanız niye aldınız kullanılmıyor derler almasanız bu ne rezillik koca Telekomun yedek hattı yok TR netsiz kaldı diyorlar dedi.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım tek çare telekomun özelleştirilmesi hoş,türkiyedeki özelleştirme ve işletme anlayışıda salt az masraf çok kazanç politikası güdülerek yürütüldüğü için,bu durumdanda pek umutlu olduğumu söyleyemeyeceğim.[hline]End is near;
Bu I aint afraid;
I see sarrow on faces
But I aint show pitty,
Cause Im the Fallen One!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KARAMURAT, 10 January 2004 10:14 tarihinde demiş ki:
Hangi adamlar,sonuçta telekomu internet bağlantılarının öneminden zerre kadar anlamayan insanlar yönetiyor ve tüm yatırım,yönetim bakım vs politikasını bu adamlar yönetiyor bu yüzden salt çalışan teknisyenleri suçlamak yanlış.Tabi onlarda nasıl olsa önem verilmiyor diye savsatıyorlar belki çoğu durumda işlerini ama şu durumda onların yapabileceği pek bişi yok.[hline]End is near;
Bu I aint afraid;
I see sarrow on faces
But I aint show pitty,
Cause Im the Fallen One!

abi sen benim yazdıklarımı bi daha okusana??? ben teknisyenlerden falan bahsetmedim telekomdan bahsediyorum. hayır böyle garip garip konuşmayın yaw.[hline]The lady in red is dancing with me cheek to cheek
There's nobody here, it's just you and me, It's where I wanna be
But I hardly know this beauty by my side
I'll never for get, the way you look tonight
The number you have dialed is walking with his girlfriend please, try again later.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Ehe gülemmi ağlıyammı hemen durumu kurtarmaya çalışır
*Ben icqya girebiliyorum sen giremiyonmu :d*[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Şimdi gördük :d[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo

[Bu mesaj Virus tarafından 10 January 2004 18:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yaa bende arada nedense siteler açılmamazlık yapıyor bazen yurt içi bazen yurt dışı bağlantım yavaşlıyor sizede oluyor mu özellikle 20dk önce yurt içi siteler çooook yavaş açılıyordu[signature][hline]no woman no cry
| Ultima Online | Nebula | Locus | Akhyls Jaso & Jimmy |
| Dark Age Of Camelot | Kay | Xayder Deadsoul | Inconnu Necromancer | The Hun |
Sosyal ağlarda paylaş

said:
daverc, 11 January 2004 06:01 tarihinde demiş ki:
Bugun oyun oynarken (daoc) arka arkaya 1sf loss werdi ping ama oyundan dusmedik cok ilgincti normalde arka arkaya 3-4 loss da crash.Ayrica bence yok cikislar güclendirilcek felan bu laflar bence külliyen yazistir.

walla artık yazış olayı bitti birşeyler yapmak için artık kasıyorlar he ama tam yapıyorlarmı dersen yok derım.Ben halen genclık yıllarım bole salak durumlara duserek gecmesıne uzuluyorum yoksa baska bıse deıL[signature][hline]Warcraft Replay Sitesi
NitroGamer
Sosyal ağlarda paylaş

yafashh mumm relax :) kafan girsede girmesede o pingi görücen bi iki sene daha yok kanadaya tasinirim diosan :P bişi diemicem
allahtan ümit kesilmez dicemde oda bizimle alakasini kesti sanirim :)[signature][hline]"I tried to kill the pain,
But only brought more"

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...