Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1950 AP / %38 crit Ms 800 Crit! ne yapmalı?

Densiz

Öne çıkan mesajlar

valla isteyen ağlar çünkü ağlamayana bişey vermiyo blizzard. gidin bakın official forumlara, lockların forumlarında bile bi çok whine threadı var.

shamanlar ağladı post üstüne post açtılar earthshield 30 sn CD si yeniden gözden geçirelecek. ha warrior şu an takım oyununda iyi ama bi çok whine threadiyle bi çok class buff alırken warriorlar ufak ufak nerfler alıyo.

arkadaşta bu topici nerede hata yapıyorum diye açmış, bizde elimizden geldiğince bi kaç tavsiye vermeye çalıştık ama bazı şahsiyetler saçma sapan gereksiz yorumlar yapıp,aptal diye hakaret ediyor. size mi sorucak nasıl konu açıcağını, adama aptal demişsiniz ama allah asıl size akıl fikir versin önce biraz insan olmayı deneyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Hakaretleri internetde normal olarak karşılamaya alıştık. Herkez konuştuğu kişiyi düşmanı olarak gördüğün için bu tip mesajlar normal. 2 kelime tartışacak bir şey yazdığında hemen saçma sapan mesajlar atılıyor. Yada direk "ananı avradını" moduna giriyorlar.

Ben "l2p" gibi gereksiz bir mesaj ile "ananı avradını" arasında pek fark göremiyorum.
Bu konuda gereksiz şeyler yazanlar için konuşmuyorum. Genel forum kullanımı bu yönde.

Ama aynı ortamlarda takılıyor, aynı oyunu oynuyoruz. Neden arkadaş olamıyoruzda düşman oluyoruz? Yada gelip rahat rahat laf sokulabiliniyor.

Farzedelim, ben oyunu bilmiyorum. Hata ile yanlış bi konuda açtım diyelim.
Neden, "böyle böyle konu olmaz. Bu konuda bence hatalısın. Birde warriorlerde ezik değil. Benimde karakterim var. Armory me bakıp rating imi görebilirsin" yazmıyorda "l2p" diyebiliyorsun.

**

Warrirun damageini azaltıp. skill seçeneğini çoğaltabilirler aslında. Yada defans skillerini biraz değiştirerek pvp de kullanımını arttırabilirler.

Warhammer da Taunt player a atılıyor ve tauntlu target, taunt atandan başka birisine vurmaya devam ederse. Atıyorum %40 hasarı azalıyor. Ama taunt atana aynı vurabiliyor.
Böyle ufak değişiklikler ile warrioru düzeltebilirler.

Hem öyle eşek gibi damage veren warrior olmaz. Hemde biraz dps yapabilir :D.. ne bileyim :P
Sosyal ağlarda paylaş

`Arenada warrior yetersiz 2 v 2'de gucsuz, 3 v 3'de gucsuz.` vb. diye topic actin. Zaten dedik `yok oyle degil o.` diye. `Bilimum Warriorlar 2 v 2 - 3 v 3 domine ettiler S2'de.` dedik. Anlattik once. E israrla `yok.` dersen `l2p`.
Neyse atiyorum sirayla oynamayi bilen Warrior'larin armorylerini. Rahatla. Hakaret eden yok.
Sosyal ağlarda paylaş

yazılanların hepsini okumadım ama 1 kişi bile paladinlerin blessed life adlı talentinden bahsetmemiş sanırsam... bu talent gelen atakların dmg ını belli bi yuzdeyle (%10 gibi bişiydi yanılmıosam, 3/3 ise..) yarıya indiriyor. Bu yuzden cok garibime gitmedi 800 ms crit. eger birisi bu talentten coktan bahsettiyse özür dilerim zamanım yoktu okuyacak butun mesajları..
Sosyal ağlarda paylaş

@ Wissy

Yolladığın armory den, 1 tanesinin rating 1700 (3vs ve 5vs de.. iş yapabilir warrior. Bunu daha önceki mesajlarımdan birisndede yazdım. "2vs ye girmeyeyimmi" gibi.

Diğerinide biliyoruz. Adamlar 2vs3 alıyorlardı videoda. Yenilmemize bişey demiyorum zaten. Healar arkadaş yeni öğreniyor pvp de heal atmayı. Buda eksiler getiriyor. Ama paladine 300 vurmak, warlock a 600 vurmak. Biraz koyuyor.

Fury olarak sanki dps paılabilinirmiş gibi geldi sormak istedim :P.
Ardındanda sunder armor 5 lemek işe yararsa. 2 tane s1 mace çekeyim. arada extra rage ve stun gelir. Diyedüşündüm sormak istedim.
Yok sorun sende.. Bende warriorum şöyle eziyorum böyle eziyorum. Diyenler varsada hatayı anlıyalım istedim.

Offical forumlarda. Warriorlere herkez nerf istiyor. Warlock ve Priler WARRIOR forumlarını işgal etmiş. 30 sn feare immunemi olunur diyorlar?
Benim extra skillerim. Bana zararda veriyor. %20 damage up açıkken, %5 fazla damage alıyorum.
Berserkerde skill kullanacakken (%3 crit alacakken) %10 fazla damage alıyorum.

30 rage e 1 skill basıyorum. 7 saniye bekledikten sonra adamın üstünde 800 damage yazdımı biraz zoruma gidiyor :)

Bu arada merak ettim. Karakterin nedir?
pvp mi takılıyorsun pve mi?
Pve itemleriyle arenaya girip, WARRIOR ve ROGUE BANA ÇOK VURUYO diye ağlayanlar tanıyorumda.
Sosyal ağlarda paylaş

Warrior iyi bir 2 v 2 classidir.
Warrior iyi bir 3 v 3 classidir.
Warrior iyi bir 5 v 5 classidir.
Cok yuksek ratinglerde oynayan, sezon sampiyonluklari yasamis 2 v 2 3 v 3 ve 5 v 5 Warriorlari vardir.
Warriorlar su an Arena PVP icinde gercekten Druid'le beraber olduklarinda OP bir setup olusturmaktadirlar.
Arenada her setupa karsi avantajli olamazsiniz. En cok setupa karsi avantajli olan setup sampiyonluk yolunda en avantajli olandir.
Warrior oynamasi zor bir classtir. Zerker Stance'e gecip MS-WW spamlemek Warrior oynamak degildir. Pummel atmak Warrior oynamak degildir.
Bir classin potansiyeli konusulurken uc orneklere bakilir, en iyisini yapan ne yapabilmis ona bakilir. Ust sinira en cok yaklasan olmaktir Arenada amac.
Whine topicler trollenir.
Sosyal ağlarda paylaş

En iyisi.. Bir kaç tane üst üste yaptığınız arenayı çekmesini söyle warriore. Yoksa biz tatmin olmayacak gibiyiz.

Ama lütfen LÜTFEN! seçmece maçlar olmasın.
atıyorum 3 maç çekeceksiniz. ilk 3 maçı çekerek yollayın.

Sonrasında. Ben oynayabiliyorum yada oynayamıyorum diye.. Cevap verecem. Sonra l2p diyebilirsin :)

Birde.. Aramızda pvp takılan warrior hiç yok sanırım. Kimse bişey dememiş + yönde.
Evet vuramıyor diyenler olmuş ama.. onlarında warrior olduklarından emin değiliz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...