Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Orc Hunter? Gnome Rogue?

Darkwall

Öne çıkan mesajlar

gnome gördüğüm yerde ezesim geliyor. bu kadar insanı tiksindirici 2. bir ırk yok. aa yok var nightelflerde biraz öyle. hayır bi de bu gnomelar sorunlu tipler. tarren millde kendinden 10 lvl adamları gankleyen gnome mage vardı. benim maini böle durumlar için tarren mille bırakıyorum corpse kamp yaptım hıncımı alana kadar.

yine daha dün night elf priest tam 10 dk kovaladı benim paladini kesmek için. bende talentten yüzde 15 speed var yakalayamıyor da. ama tam 10 dk koştu peşimden gülmekten yere yattım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bunun char race ile ne alakasi var onu anlamadim, sorunlu adam heryerde her kilikta sorunlu yani. Isi gucu birakip honor vermeyen, para vermeyen, durability ve zaman israfindan baska biseye yaramayan, psikolojik bozukluk belirtisi gri gank isiyle ugrasan adam ister gnome olsun ister tauren yani :) Sana oyle denk gelmis.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:
gnome gördüğüm yerde ezesim geliyor. bu kadar insanı tiksindirici 2. bir ırk yok. aa yok var nightelflerde biraz öyle. hayır bi de bu gnomelar sorunlu tipler. tarren millde kendinden 10 lvl adamları gankleyen gnome mage vardı. benim maini böle durumlar için tarren mille bırakıyorum corpse kamp yaptım hıncımı alana kadar.

yine daha dün night elf priest tam 10 dk kovaladı benim paladini kesmek için. bende talentten yüzde 15 speed var yakalayamıyor da. ama tam 10 dk koştu peşimden gülmekten yere yattım.

tarren mill den yukarı koşuyordum alt charımla (lvl 32), 2 lvl 70 horde hunter geldi corpse camp e

e noldu, gittik bizde mainlerle geldik, ha ben hıncımı alamadım nekadar horde varsa yıldırdım lvl 10 undan 40 ına 70 ine kadar.

(taa ki tüm alt lvl hordelar 70 leriyle gelip "pwned you" diyene kadar :D)

kıssadan hisse: gıcık olan ırk veya side değil onu oynayan oyuncudur

:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...