Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dealextreme

Holy

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 8 ay sonra ...
cok şükür şuan açılıyor birşey sorucam.

Ödeme seçeneklerinde Paypal'da 3 secenek varda 1 ini boşverin şu ikisi arasında ki fark nedir ?

1- express checkout (for all customers) the safer easier way to pay yaziyor altında da

2- standart paypal chekout yaziyor birde

Hangisi ile ödiyim kafam karıştı artısı eksisi ne :S 1. yapsam dahamı çabuk ulaşır elime sparişler
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:
adamlar dealextreme üzerinden ticarete girmiş ya.
koydum cevabı;
http://forum.donanimhaber.com/m_22884581/tm.htm

Bence sana yakısmadı Fistan.Isteyen ıstedıgı fıyata satar.Ki bu kazıklamak degıldır bence.O zaman tr den kımse bısey almasın.Alısverısı bozman hos olmamıs.
Sosyal ağlarda paylaş

e bütün firmalar bu şekilde çalışıyo, adıda ticaret. ha tabiki başka bi yerde daha ucuza satıldığından haberdar etmek gerekir kesinlikle.

bide gitti gidiyorda bu tiplerden milyon tane var artık, kargonuz honkogan gelek diyede belirtiyolar bide, para kazanabiliyolarsa ne mutlu onlara.
Sosyal ağlarda paylaş

evet gittigidiyorda dolu var boyle tiplerden. hatta yuzsuzce "verceginiz siparisler hong kong taki tedarikcimizden gelecektir o yuzden 7-14 gun" falan gibi yazilar yaziyolar. bu tabiki ticaret ama kaziklama amacli cok kullanan var. 20$ a satilan 30mw lik lazerleri 80 e 90 a satiyolar ya insaf. hani gidersin hong kong dan kimsenin bilmedigi biyer bulursun, ugrasir cabalar getirtirsin falan, sonra dersinki o kadar yordum kendimi bu da benim hakkim. ama senden alicak adamla senin tek farkin senin dealextreme.com adresini biliyo olman ve bence bu da o kadar buyuk bir farki hak ettigin anlamina gelmiyo. neyse dedigim gibi ticaret sonucta ama gri alanda kaliyo bu konular cogu kez, siyahi beyazi yok malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...