Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dealextreme

Holy

Öne çıkan mesajlar

2000 laser yoktur varsa da endüstride kullanılan metali kesen laser olur :)
yeşil laserler dalga boyları yüzünden bir saniyede falan retinaya geri dönüşü olmayacak zararlar verebilir gerçekten oynamayın şunlarla işin kötüsü zararlıya benzemiyor birisi eline alsa 1 saniye anında başkalarının gözüne tutuyor, klasik öküz aklıdır bu, adam eline alır almaz başkasının gözüne tutuyor ya, eline havalı tüfek alınca direk yanındakine doğrultan insanlar da var.
asdfdsdas
Bundan almak istiyorum ben
Sosyal ağlarda paylaş

Item Name: Universal USB Battery with Cell Phone Adaptors (4400mAh 5V~8.4V Output)
Item Number: 4822

Quantity: 1

Total: $33.44 USD

Item Name: Registered Air Mail ##
Item Number: 0

Total: $0.01 USD

Item Name: Super-Strong Rare-Earth RE Magnets (8mm 20-Pack)
Item Number: 4248

Total: $1.63 USD

Item Name: Jet 1300-C Butane Lighter JODKEN
Item Number: 1320

Total: $2.75 USD

Item Name: Super Strong Rare-Earth RE Magnets (20-Pack 10mm x 1mm)
Item Number: 5962

Quantity: 3

Total: $5.97 USD

Cart Subtotal: $43.80 USD
Sales Tax:
Cart Total: $43.80 USD

PTT salak gibi koca şeyi posta kutuma sokmaya çalışıp yarısını dışarıda bırakıp çaldırmaz umarım, kapının önüne bırakma gibi huyları var, hatırladığım kadarıyla posta kutusuna sokuyorlardı en son girdiği kadarı ile eheheh. Ferrofluid siparişim hiç gelmedi mesela.
Bu arada 2000mw laser olmaz demiyorum anahtarlık olarak olmaz endüstriyel bir şey olur zaten stadyumda gösterim için diyor normal bi cihaz değil:b
Sosyal ağlarda paylaş

daverc said:
Important EMS Notice: Do not use EMS shipping if your country does not allow importing green lasers, or if you're unsure of whether your country allows these kinds of products. We will not be responsible for losses due to customs confiscation.

Acaba gümrükte arıza çıkarmı bunla ilgili ?

laser yasak ürünler kapsamında değil

ithalata ilişkin kısıtlamalarda yok.Ama adamlar tutup biz bunda genişletici yorum yapalım laserleri Oyun Alet ve Makinalara dahil edelin.- evet evet öyle olsun bari deyip çirkeflikte yapabilirler
kufur etmeyelim lutfen nokta kullandinizmi kufur kufurlukten cikmiyo - dis
Sosyal ağlarda paylaş

Disappear said:
evet hard disk kutusu o, internal hard diskleri hem koruyo hemde baska bi bilgisayara takarken direk takabiliyosun icini external gibi.

burada bir sorum olacak, şimdi benim hd kaç inch onu bilmiyorum nereden öğreneceğim.

biraz komik olacak ama elimle ölçtüm boyutları şöyle çıkıyor:

uzunluk = 14,5 cm (5,5 inch)
genişlik = 10 cm (4 inch)
kalınlık = 2,5 cm (0,78 inch)

şimdi ben buradan hard disk kutusu almak istiyorum hangisi bana uyar?
Sosyal ağlarda paylaş

5mW lik lazerden siparis vericem galiba ben de, digerleri sakat cizdirmiyelim gozleri, ztn ptt dekiler bu ne lan diye sakalasirken birbirlerini kor ederler 200 mw lik siparis versem :)

Su ana kadar kac urun siparis verilmis oldu pati den kaci aldi urununu ?

EDIT : Parayi cekti dealextreme ama track order diyince , bu e mail ve yazdiginiz numara uyusmuyor yok boyle bir siparis diyor.Kargoya verildikten sonra mi track yapabiliyoruz acaba ?

EDIT 2 : Bu siteye uye oldugum mail le paypal uyeligimin oldugu mail farkli tracking yaparken paypal mailinizi yazmaniz gerekiyormus..Urun elime gecince bi haber ederim burdan,en kisa zamanda gecer umarim :) site guzelmis bu arada trilyon tane ivir zivir ama faydali olabilcek urun var..
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 5 ürün aldım hepsi küçük küçük şeylerdi toplamı 30 dolar civarı. 5. bugün geldi. Hepsinin gelmesi 1 aya yakın sürdü işte 3 Aralık'ta siparişlerimi vermiştim.

Shipping için bekliyolar biraz Shipped dedikten sonra tracking number geliyo da nerden tracklıyoruz çözemedim :P Ayrıca paketlerinden üstüne gift yazmaları ayrıca hoşuma gitti. Tek sorunum PTT görevlisinin apartmana girerek adımı en alttan bağırarak merdivenleri çıkmaya başlaması oldu. Lan kapı numaram yazıyo orda niye bağırıyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Disappear ben de 80-90$ civari olan bi RC -uzaktan kumandali-heli mi alsam diye dusunuyorum , dealextreme bi kazik atmasa bile kargo isi bakalim nasil olcak,kirilgan seyler olmasi ozellikle alcagim seyin kafa karistirici ama fiyatlar da iyi gibi duruyor..

bu arada bu uzaktan kumandali isine ilk defa giricem onerebilceginiz bi heli var mi o siteden? Lama v4 veya apache yi dusundum ordaki ama..

Holy snn postaci yine iyi benimki zile basip kaciyo,assagiya birakmis oluyo postayi.Bazen de inmemi bekliyo imza almak icin,sen gel huleyn diye bagirmistim bi kere gerci ( ki evim de birinci kat he,5-6 kat olsa diyicem ki adam usendi )
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada paketleme de güzel. İçine şu çocukken patlattığımız naylonlardan döşenmiş kalın sarı zarflarda getirdiler benimkileri. Ama helinin boyutları farklı olacağı için nasıl paketleme yaparlar o kutuyu bilemiyorum. Açıkçası adamların hizmetinden şüphem yok ama PTT'nin eline düşen kutunun sağlam gelmesi şans meselesi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...