Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Facebook gizlilik haklarını ihlal ediyor

oper

Öne çıkan mesajlar

1. privacy hedehodo tamamen sizin elinizde bisi hic bi sey yazmak zorunda deilsiniz facebooka istiyosunuz sadece adinizi yazarsiniz istiyosunuz benim bi cok arkadasim gibi butun cetelenizi doker ama sadece show to my friends yaparsiniz

2. targeted add muhabbeti yeni bisi deil yillardir gidiginiz siteden googleda yaptiginiz searche kadar her sekilde zaten targeted add kurbanisiniz facebook yeni bi olay deil

3. eski facebook iyiydi superdi kalabaliklasti bok oldu diyenneride anamiyorum. istenirse yabancilardan mail add invite almama sansinizin oldugu saece sizin ayarlarinizla sizi sadece sizin eklediginiz friendlerle muhattap edicek hic bi seyinizi yaancilarla paylasmayan bi sitede 350 milyar insan olsa ne farkederki eger fakelerden rhatsiz oluyosaniz fakelerin oldugu ortamlara girmessiniz application oynamassiniz olur biter

4. applicationlar bence zaten facebookun en onemli olayi ben atif olarak 4 tane applicationla her gun urasiyom.
warbook : kings of chaos gibi bi oyun
human pets: elenceli bi comunite olayi
tetris: bildiginiz tetris iste
finansbank portfoy onetimi: hisse senedi hedesi

sizde isterseniz kafaniza gre katilir vey akatilmassiniz zorunluluk yok sececenk cok. ayrica minifeedlerde hersey ayarlanabiliyo isteyosaniz sadece arkadaslariniz resim ekleme haberlerini alirsiniz istiyosaniz hersyei alirsiniz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...