Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

free migration açıldı da...

knoxville

Öne çıkan mesajlar

thelegbra said:
trade kanalından "Selamın Aleyküm Türk Varmı Burada" yazan zihniyeti dibine kadar aşağılarım. orgrimmarda C c C makrosuyla takılıcaklarsa da..

hayır belki bi yere kadar komik hatta ben gülerim de
ne alaka Selamın Aleyküm Türk Varmı Burada yazanı aşşağılamak.
elf misin üstün insan mısın nedir bu ya.
konu sapmasınn istemiyosan böle saçma mesajlar atma lütfen.
belki adam ingilizce pek bilmiyo.belki anlaşamı yabancılarla bi türkten yardım bekliyo.
Sosyal ağlarda paylaş

baba kusura bakmayın, 2002den beri buradayım, biliyo insanlar türk düşmanı neyin olmadığımı, çekmeyin şu konuyu iğrenç yerlere.

fantastik dünyada mmo oynuyosam ben şehrin ortasında ne türk ne de başka bir milletin saçmasapan safsatalarını görmek istemem. trade kanalından selamın aleyküm görmek istemediğim gibi haixor d00dz de görmek istemiyorum. rp serverında değilim ama ortalığı rezil etmenin alemi yok. Metinoktay diye paladin geçiyo alterac valleyde yanımdan, oyunun havasını daha bozacak ne olabilir sorarım?

geçin traşı, harbiden.
Sosyal ağlarda paylaş

thelegbra şaka gibisin lol
kime ne zararı var o şekildeki insanların
ottan boktan kıl kapan biriysen ayrı da normal bi durum o insanlar heryerde var.

bende Atatürk diye bi adam gördüm bizim serverda
adam çek cumhuriyetinden miş
önce şikayet etcektim.
insan gibi sordum bu iimde karakter açmasının sebebini ve adam şunu dedi
"tarih kitaplarında okuduk büyük bir lidermiş çok etkilendim ismime bunu koymak istedim."
daha ne olsun.
illa wow evrenindesin diye fantastik isim yazma zorunluluğu yokki kimsenin.

arkadasımın charının ismi Osmantr mesela adam çok iyi bi çocuk ve senin gibilerin bu tarz nicklerle dalga geçtiğini bilmeden açtı.

bi başka arkadaşımın 2v3 team ismi ibrahim tatlıses ve adamlar 2k rating şuan
keza benim ki hayat boş pompala cos 2.1 k rating.
isteyen istediğini yazar vesselam.
Sosyal ağlarda paylaş

thelegbra said:
fantastik dünyada mmo oynuyosam ben şehrin ortasında ne türk ne de başka bir milletin saçmasapan safsatalarını görmek istemem. trade kanalından selamın aleyküm görmek istemediğim gibi haixor d00dz de görmek istemiyorum. rp serverında değilim ama ortalığı rezil etmenin alemi yok. Metinoktay diye paladin geçiyo alterac valleyde yanımdan, oyunun havasını daha bozacak ne olabilir sorarım?

Katiliyorum tamamen. WoW ciktiginda gelip Paticik WoW bolumunde Turk serveri olarak neresi kararlastirilmis diye baktim hatta, kazara orada acmiyayim diye.

Istisnalar kaideyi bozmaz, bu tip seyleri yapmayan Turkler de ne yazik ki istisna halindeler, yas ortalamasi ve egitim duzeyi goz onune alindiginda. General chat olsun, /s olsun "NABER BABA :D KES LAN ADSDADS **DUM GAVURU :D:D" diye seyler gormek hic zor degil mekanda Turk sayisi coksa, aci ama gercek. Bizzat kendi arkadaslarimi bile az uyarmadim yabancilar olan ortamlarda Turkce konustuklari zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...