Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Başka bir classın skilini öğrenmek mümkün olsa..

Buyse

Öne çıkan mesajlar

mage e bi self heal spell gelsin varya başka bişe istemiorum.

30 sec dc olsun isterse. isterse hatta 50 (evet evet) sadece 50 heal bassın. ama geardan gelen healing bonustan %100 etkilensin :) 50 heal bassa 1050 heal eder ohyş (o da minimum) 30 sn de bi 1k heal zıpam. raidde ne gider ^^ (evet ütopik oldu malesef)
--

o sebeple ben bi fear alıp çekiliyim ^^ başka işiye ihtiyaç yok :D
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonmax said:

30 sec dc olsun isterse. isterse hatta 50 (evet evet) sadece 50 heal bassın. ama geardan gelen healing bonustan %100 etkilensin :) 50 heal bassa 1050 heal eder ohyş (o da minimum) 30 sn de bi 1k heal zıpam. raidde ne gider ^^ (evet ütopik oldu malesef)
--

Yanılmıyorsam +healing hesaplaması şu şekilde oluyor.

Büyünün verdiği healing değeri x olsun.
Kişinin sahip olduğu artı healing y olsun.

X>Y ise bu iki değer toplanıyor. Crit chance eklenip maksimum ve minimum aralık ortaya çıkıyor.

Y>X ise X + (Y nin ufak bir yüzdesi) kullanılarak değerler belirleniyor. Bu da sanırım X'in Yye olan oranını yüzdelik değere yansıtarak hesaplanıyor. Net değerleri ve formülleri bilmiyorum gözlemlerim bu olduğu için belirteyim dedim. Öyle senin dediğin gibi olsa herkes 1. seviye büyülerle hiç mana sorunu yaşamadan sabahtan akşama kadar dertsiz tasasız heal spam yapar durur. Mp5 miş +mp5 veren büyülerin, eşyaların hangi sıraya göre kullanılacağıymış hiç uğraşmaz, kafasını yormaz
Sosyal ağlarda paylaş

Lindoras said:
Dragonmax said:

--

Yanılmıyorsam +healing hesaplaması şu şekilde oluyor.

Büyünün verdiği healing değeri x olsun.
Kişinin sahip olduğu artı healing y olsun.

X>Y ise bu iki değer toplanıyor. Crit chance eklenip maksimum ve minimum aralık ortaya çıkıyor.

Y>X ise X + (Y nin ufak bir yüzdesi) kullanılarak değerler belirleniyor. Bu da sanırım X'in Yye olan oranını yüzdelik değere yansıtarak hesaplanıyor. Net değerleri ve formülleri bilmiyorum gözlemlerim bu olduğu için belirteyim dedim. Öyle senin dediğin gibi olsa herkes 1. seviye büyülerle hiç mana sorunu yaşamadan sabahtan akşama kadar dertsiz tasasız heal spam yapar durur. Mp5 miş +mp5 veren büyülerin, eşyaların hangi sıraya göre kullanılacağıymış hiç uğraşmaz, kafasını yormaz

evet misal druid rank 1 renew 50 mana harcıo ve 50 heal tiklio, o mantıkla benim heal gear ım (tank skilleri vs var tabii) ile rank 1 renew in 1550 tiklemesi gerekirdi

respec yapma gereği olmazdı zaten o zaman :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...