Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pre-order

BullDoG

Öne çıkan mesajlar

Bimeks lerde satışa çıkıcak ama ne zaman çıkar bilemem.
pre-order a gelince pre order bonusu olan extraları 20 mayısdan itibaren edinebiliceksiniz. Bir detay daha pre-order yapıp zamanında gelicekmi bakalım filan diyen arkadaşlar keşke daha iyi okusalardı. 20 mayısda dağıtım başlıcak. Aldığınız siteyle temasa geçin nasıl DL edebileceğiniz konusunda onlar size detaylı bilgi verir 14 mayısda client download başlıyo ve bu download ı $5 karşılığı yapabiliyosunuz
Sosyal ağlarda paylaş

game.co.uk'de "Despatched in time for delivery on release day." diyor. yani buraya gelmese de en azından ingiltereye falan release day'da ulasması icin, release day'den once baslayacak dagıtım, dolayısıyla da play.com ve diger sitelerde de oyledir buyuk ihtimal...

play.com'da da pre-order bonusları icin release'den once size mail gelecek diyor ayrıca...
Sosyal ağlarda paylaş

StJoe said:
20 mayısda dağıtım başlıcak. Aldığınız siteyle temasa geçin nasıl DL edebileceğiniz konusunda onlar size detaylı bilgi verir 14 mayısda client download başlıyo ve bu download ı $5 karşılığı yapabiliyosunuz

Pre-order yapanlar için 20 mayısta early access başlayacak. İşin güzel tarafı, bu vereceğiniz 5$ ile 10 günlük oyun süresi de almış oluyorsunuz. Yani tam versiyon kutusu size 30 mayısa kadar ulaşsa yeterli. İlla 23'üne kadar elinize ulaşmış olması gerekmiyor oyuna devam edebilmeniz için.
Sosyal ağlarda paylaş

Play.com'dan almak isteyenler için: Dün öğlen AoC yanında Battlefield 2142 ısmarlamıştım. Bu sabah yollamışlar bile.

Play.com said:
To: ...
Your order for Battlefield 2142: Deluxe Edition has been posted.

Please note PLAY.COM will show on your statement.

Please allow 3-5 days delivery.

Please check the following order information:

Title: Battlefield 2142: Deluxe Edition
...

Please be aware that all orders are dispatched separately. Should you experience any difficulty with this or any other product please contact us within 3 days of receipt. If your purchase was part of a 'multi buy' it may not be subject to our usual returns policy. Please click here for details:
Sosyal ağlarda paylaş

Mirage said:
Play.com'dan almak isteyenler için: Dün öğlen AoC yanında Battlefield 2142 ısmarlamıştım. Bu sabah yollamışlar bile.

Play.com said:
To: ...
Your order for Battlefield 2142: Deluxe Edition has been posted.

Please note PLAY.COM will show on your statement.

Please allow 3-5 days delivery.

Please check the following order information:

Title: Battlefield 2142: Deluxe Edition
...

Please be aware that all orders are dispatched separately. Should you experience any difficulty with this or any other product please contact us within 3 days of receipt. If your purchase was part of a 'multi buy' it may not be subject to our usual returns policy. Please click here for details:

pre-order yanında bir oyun aldıgında cıkan oyunu yolluyorlar mı hemen ? iyiymiş, peki ikisi icin ayrı kargo alıyorlar mı ? farklı zamanlarda yolluyorlar diye...
Sosyal ağlarda paylaş

Kargo her ülkeye ücretsiz (yukardaki mesajda gönderdikleri ülkelerin listesi var). O yüzden arka arkaya iki ayrı sipariş verdim.

Ama anladığım kadarıyla aynı anda tek bir sipariş versen bile ayrı ayrı yolluyorlarmış ürünleri. Şöyle yazıyordu genel mail'de. "Please be aware that all orders are dispatched separately."
Sosyal ağlarda paylaş

Bence bu kadar erken haber vererek harika bir iş yapmış Hepsiburada.com. Bu haberi 20 Mayıs'ta gönderen siteler de çıkabilir. Hiç böyle bir mesaj göndermeyip paketi 30 Mayıs'ta yollayanlar da olur hatta. Tabii 10 Haziran'a kadar bekletip siparişi iptal edecek olanlar da çıkabilir. :p
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Admin
Forum Admin

Turkey
1899 İleti İletim - 03/17/2008 : 10:14:00
age of conan tam çıkış tarihinde türkiyedede satışa çıkıcak.

www.aralgame.com
Tıklayın gerçek Olsun...

aral getirtiyormuş, forumlarından alıntıdır.

burada da gelecek oyunları gösteren link
http://www.aralgame.com/asp/prd_list.asp?list=99
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...