Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

internetten Alışveriş Vs. İşkence biter mi?

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

Usta öğütleri dinleyip,bir yığın rekorları,uğraşları kırıp en sonunda bir adet "sanal kart" çıkarttırdım Garantiye bağlı Shop and miles Kartından...

Fakat herşey buradan sonra başladı;

Billing adresi,Kredi kartının kiyle aynı olmak hedehödö vs vs..

Nah...
GENE AYNI;Gene Aynı..Çıldırmak üzreyim;
------Bu P.Bikedan--------
Dear Customer:

Performance is unable to ship outside the continental US without an address
verification for the cardholder. The bank was unable to provide this
information. The order has been cancelled. If you would like to replace
the order, please mail in an International Money order is US dollars. We
apologize for the inconvenience. Thank you.

---buda amazondan;----
Greetings from Amazon.com.

We have not yet received a valid method of payment and thus are unable to
proceed with your order (#XXXXXXXXXXX). Your order remains open. To
verify and/or update payment information for this order, please visit the
following page:

------
Tamam,

*Amazondan BİLLİNG infoyu 2 defa girdim Sanal kartımı seçerek..

*Garantiden Sanal kart limitimi AYARLADIM! hatta 350 M yaptım abartıp.. :p

Nedir ne değildir?

*!camdan atlar...*[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Umutlarımı yok etmeye çalış..Yenileri gelir..
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Direk amazon.com sa getirtmiyor diye biliyorum ben hatta sırf bundan dolayı bütün swgciler douwantit üzerinden aldık.İstiyorsan sne biraz daha araştır..[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Biranda seni parça pinçik yapmam istemem ama amazon.co.uk bile trick yapmadan göndermiyordu türkiyeye alacagın malın ülkesine Almanya diyordun adres kısmına Türkiye mal önce Almanyaya sonra Türkiyeye filan geliyordu.[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Halfmumi, 17 January 2004 00:51 tarihinde demiş ki:
evet Dorsia,Heryerde geçiyor,geçmesi gerek :)

IHHH amerikada hiç bişeilde geçmio .. onu birakin MASTER cardim bile geçmedi , çaliştiğim bankayi tanimiyorlarmiş ( iş bankasi ) hatta türkiyeden banka tanimiyorlar e-alişverişte amerikan siteleri (city bank bi istisna sanirim , ha bide american express cardlar ve gold ile platinium kardlar )

wallmartta denedim , ebayde denedim .... olmuo anniacaan :([signature][hline]I love my solitude¹
¹Yalnızlığımı seviyorum
Sosyal ağlarda paylaş

+kendisi/akrabasi american express sahibi bir arkadaş bul...
+kendisini/akrabasini american express ile internetten güvenlice alışveriş yapilabileceğine ikna et ....

zor gözüküo zaten bizde başaramadik , o siralar USA da olan arkadaşima direk para çıkardim , o kendi karti ile ödedi ...[signature][hline]I love my solitude¹
¹Yalnızlığımı seviyorum
Sosyal ağlarda paylaş

bu tarz bir sorun yaşamıştım kartın ekstresinde yazan adresi noktası virgülüne yazınca geçti[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty'nin dediği doğru. Bildiğim kadarıyla Türk bankaları adres bilgisi konusunda zayıf. Yani bu sorun order veren sitelerden vs. değil bankaların databaselerinin zayıflığından kaynaklanmakta. Yeni kartlar da ,Axxess vs., bu problem yok bildiğim kadar, ben DAoC'u İş Bankası MAsterCard ile ısmarladım ukgames.co.uk'den.

Özet : Problem yüksek ihtimalle adres bilgisi, yüksek ihtimalle sanal karta adresi doğru geçirmiyor Garanti database'i, yüksek ihtimalle arada bir ";" falan var...

Saygılar.[signature][hline]Fui - Up & Coming Shade
Laimes - His Dumb Bot
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Halfmumi, 17 January 2004 00:38 tarihinde demiş ki:
getiriyor....
geliyor..
çatır çatır seve seve gelir..
Gelmek zorunda..
Gelecek..
Geliyor..

Getirmiyor,
Gelmiyor,
Hiç gelmez,
Gelmek zorunda da değil,
Gelmeyecek,
Gelmiyor..
Sanırım yeterince açık oldu :-P
www.douwantit.com adresindeki programı kullanıcaksın ya da Amerika'dan bir tanıdığın olacak, o alacak sana yollicak falan..[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOTO.com
Sosyal ağlarda paylaş

Bendede HSBC nin kartı var , sanaş kartı olayınıda kullandım.Gamestop dan alışverişe izin vermedi, sebep olarak bankayı göstermişti.Bankaya açıp nedir ne değildir diye sorduğumda 3 rakkamlık güvenlik kodunun yazılmadığını buyüzden izin verilemeyeceğini söylediler, bende bir güzel sıvadım çünkü nerdeyse bütün internet kuruluşlarında 3 rakkamlık boktan numarayı girecek bi seçenek yok.Neyapacağım şimdi dediğim zaman alışveriş yapamazsınız ordan diyorlar , komik yani...[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

ben bugüne kadar civ sormayan düzgün bir mekan görmedim yeni güvenlik sistemleriyle civ kaçınılmaz oldu[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hired_gun, 19 January 2004 19:45 tarihinde demiş ki:
said:
Halfmumi, 19 January 2004 01:17 tarihinde demiş ki:
Gelecek!......... vardı vaktiyle (Bkz: Eno muydu?)

hatalı BKZ örneği , mümkün ise düzeltilmeli , ve bir daha verilmemeli ....

(bkz: geyiğine entry girmek)
(bkz: Entrylerde sınır tanınmaması)
(bkz: Sözlük konsept limitleri)
(bkz: ultimatr Sözlük nedir?)

:)[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

Sosyal ağlarda paylaş

eheh
para çekilmiş ;) Gelecek,yada gelecek..

internatinaol shippingde nerden alıcaz bilen var mı?

Tren garına mı gelir?yoksa kapıya kadar mı getirirler?nasıldır nedir ne değildir?
(bkz: i rule!!!)[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...