Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Varmı bana meydan okuyan :)

Katra

Öne çıkan mesajlar

kermit said:
snn nebula
hepsinde bende oynadım yavrum
cq
belli zaten
pek güzel bi namın yok zaten uo olarak
merak etme
bizimde elimizden çok üst düzey karakter geçti
biz de yaptık yapacaklarımızı o serverlarda.
geçti artık bizden
eskilerden bahsetmeye kalkarsam uzun sürer...

Yavrum nedir? Bari mesaj atıyorum 5000 postum var diyorsan seviyeni koru. Bellisini mellisini bilmem. Namımı bilen bilir senin tükürdügünü yalamamak için söyleyecegin laflar beni ilgilendirmez.

Sana ne yaptın ne ettin demedimde ancak page atar msn den kulis yapıp edik pls diyebilirdin bana bunu bilir bunu söylerim. O çok üst düzey karakterlerde anca böyle gecer eline. Şimdi senle alakası olmayan bir forum bölümüne sırf post kasmak ve ukalalık yapmak için mesaj attın kabul et ve surada kendi aramızda yakaladığımız düzeni bozma
Sosyal ağlarda paylaş

habire post kasıyorsunuz, amacınız bu falan diyorsunda bizim postlarımız seni mi gerdi? keyfimle ortak mısın arkadaşım.yaptıgın yasak ayrıca git pati kurallarını falan oku.
sen geçmişinle yaşa page atardın ancak falan de.şimdi karşına çıkacak rakip bulama oynadıgın serverda.vay be.
Sosyal ağlarda paylaş

Sizin derdiniz ne?

Biz buraya yazmışız pvp için adam arıyoruz. Oyunda göremiyoruz bomboş buradan soruyoruz sizin derdiniz ne ? Sizi ne ilgilendirir.

Benim açtıgım bır topıc altında amacı dısında mesaj atarsan tabıkı karısırım cunku bu topıcı ben actım bır amacı vardı.

Senin ne hakkın var gelip bozmaya?
Sosyal ağlarda paylaş

bende anlamadim size noldu neden cellallandiniz birden?

katra gibi ve hatta ondan daha iyi serverda onlarca karakter var hepimizde birbirimizi taniyoruz aramizda eglencesine oynuyoruz.

katra meesajini bu kisilere atmis aramizda eglenelim idda yapalim diye siz neden alindiniz?

kermit seninde her mseajin pati kurallarinin disina cikicak agresif kelimeler iceriyor..rica ediyorum uzatmayin coluk cocuk tartismasini bi kenara birakin biz isimizi yapalim siz kendi isinizi.
Sosyal ağlarda paylaş

Korktum diye dalga geçme amaçlı olduğu yüzde yüz olan bir mesaja, üstelik bu mesaj ultima online server'ı ile alakasız birinden geliyorsa nasıl ağırbaşlı bir cevap verebilirim?

Sen ağırbaşlı olsaydında ortalığı karıştırmasaydın post kasmak için daha iyi olmazmıydı.

Ne dememi bekliyorsun

"Sayın kermit korkmuş olmanıza üzüldüm ancak benim mesajım sizi korkutmaya yönelik değildi. Umarım damağınıza bastırıp bir bardak su içerseniz geçer " mi diyecektim
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:
ben şikayet butonunu kullanır hiç cevap vermezdim.
çıkıpta sen ancak page atabilirdin, yok msn de edit plx derdin diye ego sergilemeye başladın.derdin bu.

tarafılı oldugun için böyle yazıyorsun. mesaj sırasını takip edersen Kermit egosunu göstererek beni seni uo da yerdim gibi bir cümle kurdu. Benim cümlem buna karşıydı.

Dürüst yazın allah aşkına, özür dilemekte bir erdemdir
Sosyal ağlarda paylaş

Burası konu dışı değil kermit konu dışında post kas bu hiç kimseyi ilgildendirmez.

Ama burası kendi içinde kuralları olan bir site ve bu kurallar dahilinde post kasmak ancak konu dışında olabilir.

Tekrar rica ediyorum bu az sayıda isnanın oldugu serverın huzurunu bozmayın.

Eger oyuna katılmak istiyorsanız bu ayrı mesele o zmaan ne derseniz diyin. İstediginiz lafı sokun istediginiz gibi post kasın ama oyuna girmiyorsanız bizi bu halde yormaya hakkınız yok
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:
baktım da mı ayrı yazdıktan sonra imlaya falan özen göstermeye başladın.bu bana yetti hadi bye

Cümleye büyük harf ile başlanır "baktım da " değil "Baktım da" demen gerekirdi. "İmlaya falan" bu da düşük bir anlam olmuş imlaya falan diye ancak OHA FALAN OLDUM cümlesinde rastlayabilirsin.

Ayrıca başladın dan sonra ya virgül koyman ya da "Bana" şeklinde yazarak noktadan sonra büyük harf ile başlama kuralını kullanman gerekir.

Ne oldu şimdi post kastık, dünya kurtuldu mu?
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:
seni uo diye oynardım ben zamanında
patiuo yada girdim sonra çıktım bi aralar
sarmadı beni runuo felan
her nese
madcat sende hiçbişi yok aga
yetersizsin yani sen
yet!

yet ! diil o, Y-E-T-E-M-E-N

turnuvada kapışalım akşam 10 saniye dayanırsam ben kazanıyorum :P
Sosyal ağlarda paylaş