Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Varmı bana meydan okuyan :)

Katra

Öne çıkan mesajlar

lol yanıtlara bak. mı ayrı olsa ne olur birleşik olsa ne olur. Ayrıca bundan önce de şu anda da bundan sonrada hata yapabilirim toplum gönüllüsü olarak düzelticekmisin. Kermit korkman gerekmiyor oyun içi bir durum oynamadıgın için bilmiyorsundur ama biz burada arkadaşlar arasında UO oynuyoruz ve arada birbirimizle kapışıyoruz. Yarın akşam da turnuva var.

Oyunu oynayanlar mesaj atarsa daha anlamlı olur nede olsa burası konu dışı degil.

Varmı bana meydan okuyan?
Sosyal ağlarda paylaş

Post kasmak için mesaj atiyorsunuz resmen. Biz burada serverı canlandırmaya çalışıyoruz. Ha mesaj at laf sok ama bari karakterinle hiç değilse turnuvalara katılda bizimde istedigimiz olsun.. Ben burada oynayan insanlara hiç değilse bir amaç katmaya çalışıyorum yoksa Allahın oğlu veya yenilmez değilim biri gaza gelir de kasar bir diğeri aa hareket var diye der amacıyla birşeyler yapıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Madcatın karakteri var. Buraya laf atan sizsiniz topicin basına bakan anlar şimdi kalkıpta baskasına laf atılıyor demeyin. Size ne oynamadığınız serverın forumundaki başlıktan ben bunu anlamıyorum. Ayrıca varmı bana meydan okuyan demem nasıl sizi gerdi?

Bunun dısında kermit, beni uonla dövebilirsin ama kim oldugumuda bilmiyorsun ben senin türkiye de oynadığın istisnasız ilk açılandan bundan bir önceki server a kadar hepsinde üst yönetimdeydim.

Sen ancak bana page atabilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

agality isim ver o zmn bende sana bi kaç isim vereyim özelden ondan sonra sus
burda atıp tutmak pek olmuyo üst yönetim felan
ahah şaka gibi
uo anılarımı yazasım yok hiç sana şimdi kastırma
hangi serverdı o üst yönetim oldukların
arkadaşça takıldığınız player sayısı 20 yi geçmeyen serverlarmı fdasdas?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...