Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Film/Dizi Vardı?

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
ya bi tane film vardı. bi sahnesini hatırlıyorum dün gece rüyamda gördüm aklıma geldi. bi binanın en alt katındalar bodrum katında ama böyle kocaman büyük bi bina. bomba bağlı bi tane sütuna bombayı çözücek olan elemanın bacağınada yukarıdan böyle havalandırma dalgası gibi bişey düşüyo. çık kaç kurtar kendini muabbetleri falan bomba patlıyodu diye hatırlıyorum ama böyle eşşek gibi bi bina kocaman. gerçekten böyle bi film izledim diye hatırlıyorum ama rüyamıydı yoksa tam cıkaramadım aradkai farkı :D ama izledim yani. dimi lan?
Sosyal ağlarda paylaş

dEaThMooN said:

ya böyle bi film vardı 2 erkek bi kız arasındaki 3 lü karmaşık bi ilişkiyi işliyodu. Daha fazla da filmle alakalı pek bişey hatırlamıyorum açıkçası. Latin yapımı diye hatırlıyorum ama yanıltmıyım..

The Dreamers var benzer konulu. Yine 2 erkek 1 kız ama erkeklerden biriyle kız kardeşti galba.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bertolucci filmi o,avrupa'dan çıkma

Latin filmi diyince akla ilk gelen Y Tu Mama Tambien ki Meksika filmi kendisi de,ama sorup kaçmasaydı deathmoon günler süren bu "hangi film acaba?" merakımızı da gidermiş olurdu dasdasdas

edit : evet ayrıca dreamers'ta ikiz kardeşler (ki biri eva green) birde amerikalı öğrenci vardı.Sağlam filmdir,
Sosyal ağlarda paylaş

bir ara bir trailer izlemistim, bir adada mental bir hastane veya bir hapishane vardi, bir abimiz oraya gidiyor ve garip gaspet doga ustu olaylar oluyordu, hatta bir kadin vardi beyazlar icinde eleman onu inceliyor veya goruyordu. bir sahnesinde ucurumun kenarinda bir delikten bir el cikiyor ve bizim abiyi kurtariyormuydu yolmu gosteriyordu neydi. ucurum ve kabaran bir deniz sahnesi idi bu. daha cok bir thriller gerilim filmi gibiydi yanilmiyorsam basrolunde genc basarili aktorlerden birisi vardi (johnny depp benzeri)..

anlatmak istedigim traileri anlayip (once bunu basaracak) ardindan hangi filme ait oldugunu soyleyecek bir yigit ariyorum :(
Sosyal ağlarda paylaş

moderatore not : buraya yazilan yazilar gorunmuyor gibi bunu normale cevirsek, sonrada buraya buna benzer bir postla diger postu linklesek de, yazildikca uste ciksa. buna yazilip yazilmadigi ya da bu turdeki her turlu sticky konularin yeni icerik icerdigi ile ilgili bir degisik baloncuk falan ciksa iyi olacak :)

delircem birisi cevap versin su filme, biliyorsaniz tabii :(
Sosyal ağlarda paylaş

ben bi film sorucam.
izleyeceğimden değilde inanılmaz takıldı aklıma.

Bi kadın vardı hastaydı ölücekti. Kadın Çocuğunun her yaşı için video çekiyordu.Kocasınada zamanı gelince izlettirmesini söylüyordu.İşte 3 yaşında 5 yaşında hep doğumgünlerini açıyorlardı kadın doğumgünün kutluyordu mezun olunca falan filan.

Bu filmmi yoksa bi türk dizisimi bilmiyorum.

var mı bilen?
Sosyal ağlarda paylaş

Bir film wardı , üniversitede bir professörün oluşturduğu populer bir grup dna lar ve genler hakkın araştırma yapıp sentetik kaslar oluşturuyodu , öğrencilerden biri aşırı hızlı koşuodu biri kaslıydı , birinin malum yerindeydi o kas. bilen warmı acaba filmi 2000 sonrası olması lazım
edit: hatta 2 film çekilmişti
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Kanuni said:

bir ara bir trailer izlemistim, bir adada mental bir hastane veya bir hapishane vardi, bir abimiz oraya gidiyor ve garip gaspet doga ustu olaylar oluyordu, hatta bir kadin vardi beyazlar icinde eleman onu inceliyor veya goruyordu. bir sahnesinde ucurumun kenarinda bir delikten bir el cikiyor ve bizim abiyi kurtariyormuydu yolmu gosteriyordu neydi. ucurum ve kabaran bir deniz sahnesi idi bu. daha cok bir thriller gerilim filmi gibiydi yanilmiyorsam basrolunde genc basarili aktorlerden birisi vardi (johnny depp benzeri)..

anlatmak istedigim traileri anlayip (once bunu basaracak) ardindan hangi filme ait oldugunu soyleyecek bir yigit ariyorum :(

shutter island? leonardo?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...