Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilinen Patch 2.3.2 Bugları

Aluriel

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:
Xhunarion said:
Şahsen ben de item kaybetmek istiyorum pvp'de. zaten böyle birşey getirilse item önemi oldukça azalır oyunda. Ally gördüğüm zaman yusuflamak istiyorum, adrenalin istiyorum. Şu an arena yaparken niye heyecan var? Çünkü kaybedecek birşeyiniz var. Tamamen bununla alakalı bence. Wow'a Housing ve UO pvp'si getirebilseler bu oyunu kimse tutamaz. Bu haliyle efsane şu an WoW.

iyide uo da gidip +15 kılıcı kendin düşürebiliodun ejderha fln döverek.

burda da ben gidip illidanı tek kesebiliceksem evet pvp de item kaybı olsun :)

Tamam işte, onu diyorum ya. Item manyaklığı daha makul bir seviyeye çelilsin. Ben aylarca PvE yapıp köle gibi raid yapıp aldıgım twin blade'leri düşürüp elemanın tekine kaptırırsam emoya baglarım. O yüzden dedim item olayı daha hafif kalsın, pvp stresi artsın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
benim şahit olduğum en tuhaf bug item bless di.

Daha beteri var. Gerçi ben buna şahit olmadım ama baka bir yerde GM'lik yapan arkadaş söylemişti. Kuma baltayla vurarak magery kasılabiliyormuş.

@Xhunarion

Kusurabakam ama bence senin canın adrenalinden başka birşey istiyor ama neyse. Server zaten item açı dolu. Birde player loot açılırsa tam olur. Zamanında nebulada oynarken az item temizliği yapılmamıştı. Ama item almak için yapılan hayvani raidlerin ortadan kalkması konusundaki düşüncende haklısın. Ona yürekten katılıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Xhunarion said:
Dworgian said:
Xhunarion said:
Şahsen ben de item kaybetmek istiyorum pvp'de. zaten böyle birşey getirilse item önemi oldukça azalır oyunda. Ally gördüğüm zaman yusuflamak istiyorum, adrenalin istiyorum. Şu an arena yaparken niye heyecan var? Çünkü kaybedecek birşeyiniz var. Tamamen bununla alakalı bence. Wow'a Housing ve UO pvp'si getirebilseler bu oyunu kimse tutamaz. Bu haliyle efsane şu an WoW.

iyide uo da gidip +15 kılıcı kendin düşürebiliodun ejderha fln döverek.

burda da ben gidip illidanı tek kesebiliceksem evet pvp de item kaybı olsun :)

Tamam işte, onu diyorum ya. Item manyaklığı daha makul bir seviyeye çelilsin. Ben aylarca PvE yapıp köle gibi raid yapıp aldıgım twin blade'leri düşürüp elemanın tekine kaptırırsam emoya baglarım. O yüzden dedim item olayı daha hafif kalsın, pvp stresi artsın.

valla evet item için aylarca kasmayacaksak pvp stresi imba :D
Sosyal ağlarda paylaş

Değişik bir 2. gear sistemi olabilir bence. Küpe, piercing felan olur bu sette değiştirmesi o kadar da can yakmayan ama oyunda belirli bir üstünlük sağlayan itemlar getirilir. Kesilince giderse gider başkasına reskill yapıp alırsın felan filan değişir tabii.

Bİ de şu eq2 deki gibi instance ev sistemi getirilse. Uğraşacak başka bişeylerde olsa. İllidan da kanepe düşse felan =)
Sosyal ağlarda paylaş

Hepinizin aklı fesat sdf. şehir dışında gezerken yusuf yusuf olucaksın, gözler açık, tehlike için tetiktesin. 5 tane ally goruceksin, kovalamaca baslayacak. İşte eglence o korkuda zaten. Yusuf yusuf olmak istiyoruz. Şu an oyunda öldügünüzde pvp yaparken, tek can sıkıntısı corpse run. ''Oooof şimdi corpsea kadar koş..'' Gerçekten WoW'un adrenaline ihtiyacı var.
Sosyal ağlarda paylaş

Rock said:
Dworgian said:
ben bi de friendly fire istiyorum ya. ally zibidilerden kimini öldüresim gelio dokunamıorum bile

Ah ah bglerde durduğu yerde honer alanadmalara yapmayı nekadar istediğimi tahmin bile edemezsin.

damarıma bastın ya :)

bi de mine ore buldugumda yanıma gelip sırıtarak kazmaya çalışanlara kafa göz girişesim var
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...