Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wow-Fps

CapN

Öne çıkan mesajlar

Makinem çok iyi bir makine değil ama eskiden iyi performans alıyordum yaklaşık 8 9 ay önce kombatta 40fps görebılıyordum. Suanda 9fps ye düşüyor. Acaba ekran kartınımı update etmem gerekli etmem gerekiyorsa nasıl edicem bılgı verırsenız sevınırım.

Öte yandan wowu 0 effectle oynuyorum hiç birşey açık degıl

Makina
Amd 2500
2gb ram
Rodeon 9600 Ekran kartı

Screen

Sosyal ağlarda paylaş

Herseyi kapatmak da iyi degil, bazi seylerde "Checking increases performance" tarzi tipler de var, Level of Detail'i ac mesela. Onun disinda 24-bit color 24-bit depth hedesinde en usttekini sec, 1x multisample olsun yani. Yine de oyle devam ediyosa bilemiycem, patch'den beri boyle sikayetler artti ama bende hala cap fps.
Sosyal ağlarda paylaş

geffen said:
video ayarları resetlendi patch ile. gözden geçir.

Patchten sonra ayarları yapmıstım

Baggio said:
Herseyi kapatmak da iyi degil, bazi seylerde "Checking increases performance" tarzi tipler de var, Level of Detail'i ac mesela. Onun disinda 24-bit color 24-bit depth hedesinde en usttekini sec, 1x multisample olsun yani. Yine de oyle devam ediyosa bilemiycem, patch'den beri boyle sikayetler artti ama bende hala cap fps.

Dediklerinizi yaptım bir değişme yok. Patchten kaynaklanan bır problem olabılır dedıgınız gıbı.

axedice said:
Addonlarını yenile, gereksiz olanları sil. Kaynak kullamına göre onlar da feci fps düşürebiliyor.

Addonları kapatıpta denedım zaten 3 addon kullanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...