Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şebnem Ferah

stars

Öne çıkan mesajlar

said:
Wacky, 10 January 2004 05:31 tarihinde demiş ki:
Eski sevgilisi içine girdiği küçük ve kaygan deliği yeni ve büyük bir dünya sanmış.. Onu biliorum ben =P[hline]Patates püresi sevmezdim ben eskiden artık seviyorum. Yani bi süredir yiyorum güzelmiş baya. Bi aralar kuzu beyni yemiştim iğrenmiştim falan.. Neyse ya ne diyorum ben?! Bu ne biçim imza!!?

Phann - Exca/Hib

ahahahaha[signature][hline]60-70'lerden CSNY... Ama Neden Kimse Bilmiyor!
Sosyal ağlarda paylaş

1) türkiyede tamamıyla kendi bestelerini seslendiren bi kaç sanatçıdan biri
2) sesi çok güzel, detone olduğunu duymadım
3) kendisi de çok güzel
4) sadece müziğiyle ön plana çıkıyor, hiç bir düzeysiz tv programında kendisini göremezsiniz
5) tapılası bir kadın
6) albümlerinde "kötü" diye nitelendirebileceğiniz maksimum 3-4 şarkı çıkar (40 şarkı içinden) ki bu baya iyi bir sayı. (tabi eğer seviyorsanız şebo'yu)[signature][hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
unide lab hocasına proje vericektim
amfi devresi yaptım bass tiz volume ayarlı ese boguk falan cıktı hoca git baska bişi yap dedi falan muhabet ederken baktım bi kylie minoq mp3leri var hocam bunları calarsak amfide tabi kötü cıkacak
yokmu metal bişiler yada şebnem ferah yokmu dedim
basladık muhabete herif eski gitarist cıktı
steve vai konserine falan gitmiş admala muhabet etmişler
gitarını buna uzatmıs konserde biizm hocada ucundan tutup calmıs falan :)
dedim şebo falan filkan
arkadaşız onla dedi
hocada bursalı
biizm mahallede oturuyordu
koca göt şebo derdik ona dedi lol:)
sonra baya hırslıydı cok calıstı falan gitti , kurdu kendine grup falan derken simdi baya ii durumda falan dedi :)

ulan böle dinliyom hocayı eheh

bi yolunu bulup irtibat kurmaya calıscam sebo ile hoca la muhabeti ilerleteyim de :)[signature][hline]Grandmaster Hamburger

[Bu mesaj DynamicK tarafından 14 January 2004 13:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Gayet severim tarz sahibi şekermi şeker güzel sesli duygulu işinde çok titiz bir insandır. çoğunlukla layık olmadığı şeylere maruz kalmıştır hayatında ayrıca. genede yıkılmamış dimdik ayakta karşımızdadır hala. gülümsemesiyle ayrı bir sevgisini kazanır insanların. gülümsese bile hüzünlü gelir devamlı ama görünüşü. süperdir kısaca:)[signature][hline]
Qui Bono?
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız şu anda şebo ve şebo gibilerinin tek yapmaları gereken müziklerini biraz daha sertleştirmeleridir.Çünkü kral tv denen ortamın efendisi haline gelmiş(maalesef) bir müzik kanalı her halükarda Şebnem ferah,Özlem Tekin çalar,eğer bunlar müziklerini daha da sertleştirirse en azından rock piyasasının tabanı artar..daha geniş kitlelere yayılır,biz metalciler için de daha iyi olur tabii:)[signature][hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!
Sosyal ağlarda paylaş

hocam bu nedir ya biz metalciler için daha iyi olur felan :) bak ben söyliim bunlar sertleştirir tarzlarını o zaman çıkmazlar kral tv ye o zamanda derlerki ya kardeşim nedir bu bayhan felan hiç şebo vermiolar kralda :) metal yada rock yada jazz müziğinin öyle sağda solda çalması iyi bişey değil bunda mutabık olalım. bunlar dinleyicileri için özel tarzlar.:)[signature][hline]
Qui Bono?
Sosyal ağlarda paylaş

bi de yeri gelmişken sorayım. bu ablamızın eski grubu olan volvox'un mp3lerini nerden bulabiliriz?
gayet güzel gitar da çalar ayrıcana belirtmeden edemiyciim.[signature][hline] You and me baby ain`t nothin` but mammals
So let`s do it like they do on the Discovery Channel

Sosyal ağlarda paylaş

Onu ilk "Bugün" şarkısıyla tanıdım.
O zamandan beri dinlerim..

Son durumlara göre en sevdiğim albüm 1., Sonra 2., sonra 4., Sonra 3. ...
Üçüncü albüm en dandik albümdü bence.. Ama birinci ikinci albümlerin klipleri olması ayrı bir olay...

Türkiye'de bayan olarak bir sertap erener bir de şebnem ferah vardır bence..
Özlem Tekin, "Yol" şarkısında kendi tarzını bulmuştu.. Ama şimdi Popa çok kaydı..
Eski hali daha bir metaldi..

Şebnem Ferah'a, Özlem Tekin'e medya hep pop yıldızı dedi.
Ama Teoman'a hep rakçı dediler..
Ben hiç katılmıyorum.
Belki Teoman kendi tarzında çok iyi olabilir (ki o tarzı da sevmiyorum) ama rakçı değil bence.. Bence direk popçu..[signature][hline]Hastasıyım: Şebnem Ferah, Wolverine, Örümcek Adam, Lord Soth, Kenshin, Cyborg Ninja, Predator, Kurt, Garou, Minigun, Katana, Fallout, Starcraft, Dungeon Keeper
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 16 January 2004 12:33 tarihinde demiş ki:

Onu ilk "Bugün" şarkısıyla tanıdım.
O zamandan beri dinlerim..

Son durumlara göre en sevdiğim albüm 1., Sonra 2., sonra 4., Sonra 3. ...
Üçüncü albüm en dandik albümdü bence.. Ama birinci ikinci albümlerin klipleri olması ayrı bir olay...

üçüncü albümde:
sil baştan
perdeler
saatim çalmadan
v.s çok iyi şarkılar var dandik falan deil saçmaladın[signature][hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti
başkent:Kadıköy
Sosyal ağlarda paylaş

Piskopat kadın ya deliriyorum geçen izmir konserini kaçırdım ama şubatın altısında gene gelio çok sevinçliyim işallah ona gidebilirim.

ŞEboooooooooooooooOooooooooooooo...[signature][hline]these wounds won't seem to heal
this pain is just too real
there's just too much that time cannot erase

when you cried i'd wipe away all of your tears
when you'd scream i'd fight away all of your fears
and i've held your hand through all of these years
but you still have all of me
Sosyal ağlarda paylaş

ben 3. albümü sevmedim..
bir tek perdeler (AMA apocalyptica versiyon) bir de sil baştan biraz güzel gibii.
ama diğer şarkıları hiç beğenmedim..
neyini saçmaladım anlamadım..[signature][hline]Hastasıyım: Şebnem Ferah, Wolverine, Örümcek Adam, Lord Soth, Kenshin, Cyborg Ninja, Predator, Kurt, Garou, Minigun, Katana, Fallout, Starcraft, Dungeon Keeper
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...