Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2.3.2 ve Class Değişiklikleri

axedice

Öne çıkan mesajlar

arenada buyuk avantaj fire mageleriniceblocku olması, warlockla mageleresadece 3 dot atıp bırakıordum, iceblock açınca bidaha atıodum, ozmaana kadar healer CC, frostmagein damagefire kadarolmadığından mage ile fazlailgilenmiodum ancak şimdi, mage 1 spellile dotlarımı silecek, fire olmanın avantajını kullanıcak. PVP adına güzel bir buff. PVE içinde agro alındığında hayat kurtarır.

Ancak Warlock-Mage olayına gelince, fire mage de iceblock olması çoktabüyük buff sayılmaz, sonuçta iceblock içinde sen cooldownlarını beklerken benim süper op petiminde counterspelli ve benim güzelmi güzel deathcoilimdolmakta oluyor. 3 tane dot atıyoruz sonuçta.

SL/SL Lock - Fire mage adına değişsen tekşey mage artık, mage in kaybetme süresi ortalama 8-12 saniye gecikmiştir.
Tabi bu iyi/kötü oyunculuk ile ilgili, şu anda her warlock her fire mage i yenebilir(3dot atıp, deathcoil atmayı biliyorsa), ancak iceblock ile birlikte bu fikir değişebilir.

Hunterlar okadar çok ağladıki, arenaya neden alınmıyoruz diye, sonunda huntersız arena olmayacak.

Warlockları daha fazla nerflemeyn biz bunada şükür diyoruz.

Paladin ile retri lvl60 tan bu yana retri olmadım, gelen buff mı nerfmü birfikrim yok. Ama spell damage healing gear ile 800lerdeyken spell damagedan gelen buffı engellemek bananerf gibi geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

paldine gelen 110% crusader strike olayı full sezon 3 retri setiyle çok ufak bir buff gibi ama seal of command i ve özellikle sırf spell dmg dan etkilenen judgement of command i değiştirmezlerse geneler olarak bir buff denemez :P

sonuçta sadece 1 tane abilty i spell dmg dan arındırdılar. hala geri kalan abiltyler spell dmgdan etkileniyor. hatta judgment of command spell hitten etkileniyor (ama melee crit e bakıyor :o )

aynı şekilde hammer of wrath de spell dmg ve melee crit kullanıyor. hammer of justice ise spell hit kullanıyor.

blizzard ne yapmaya çalışıyor bilemiyorum ama daha önce de belirtmiştim. Tahminimce warhammer ın çıkışına doğru retri paladinleri öylesine bufflayacaklar ki warlocklar bilem op kalmayacak yanlarında :P
Sosyal ağlarda paylaş

Darkthrone said:
Bu patch'in mage buff olarak görmüyorum.ice block ve mana gem yapılması gereken ayarlama idi. Icy veins pvp için güzel olmuş yani benim işime yaramıyor =P

Hemen hemen hergün talent değiştirir oldum.bir türlü tutturamadım :(

p.s : iceblock 8000g öğrenilicekmiş bu arada.

gnome mage seni be
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
Darkthrone said:
Bu patch'in mage buff olarak görmüyorum.ice block ve mana gem yapılması gereken ayarlama idi. Icy veins pvp için güzel olmuş yani benim işime yaramıyor =P

gnome mage seni be

Arkadaşım iki insan takliti yaparmısın lütfne :))
hem dün neredeydin sen ? ucuz tanklarla heroic yapmak zorunda kaldım.
Sosyal ağlarda paylaş

Darkthrone said:
Dworgian said:
Darkthrone said:

gnome mage seni be

ya bak gördün mü accık real life a aktım böyle oldu.

artık h.arası oynamıorum bi süre baka sınav terfi vs :(

h.sonları raide almıolar zaten :D

gogo heroic ama inv me inv me :D
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
Darkthrone said:
Dworgian said:
Darkthrone said:

gnome mage seni be

ya bak gördün mü accık real life a aktım böyle oldu.

artık h.arası oynamıorum bi süre baka sınav terfi vs :(

h.sonları raide almıolar zaten :D

gogo heroic ama inv me inv me :D

bizde 2 günde hjyal,black temple temizliyoruz. 5 gün offday :(( canım sıkılıyor raid istiyorum yok. bende talent değişip heroic yapıyorum 28347293 tane badge oldu.

ééé getalife :(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...