Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TT sitesi yenilenmiş..

McsPeyn

Öne çıkan mesajlar

Evet yenilenmiş bakınız: www.telekom.gov.tr
Linkleri falan koymuşlar ama çoğu yazıları yazmamışlar.
Sonuç olarak yeni bir klasik yaratmışlar :)[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOTO.com
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada girince ISS'lerin dikkatine die bi popup açılıo ki tamamen bizim dikkat etmemiz için yapılmış. Artık ISS'ler de ADSL hizmeti verebilecekmiş ama sayıya bakıyoruz: 5000 port..[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Virus, 14 January 2004 15:24 tarihinde demiş ki:
desenize yeni bir site yaptılar yakında hacklenir.
yeni bir site yaptılar yakında hacklenir.[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Sosyal ağlarda paylaş

iett gibi harika web sitelerine sahip kamu kuruluşlarına rağmen, telekom gibi internet hizmetleri üzerinden para kazanan bir firmanın böylesine kötü bir web sitesine sahip olması insanı üzüyor. Hele o menülerdeki yan oklar yokmu! deli ediyorlar beni kaldırın onları uyuz oluyorum.[signature][hline]mesela beş
Sosyal ağlarda paylaş

İETT sitesini crema gibi profosyonel bir şirket yapmış. Ama TT tahminimce aralarındaki memurlardan bir takım oluşturmuş, buna da Türk Telekom WebTech Grubu demiş. Öle geçinip gidio.. İlk sitesi görsel olarak daha iyiydi ama yurdum koşullarında çok zaman alıodu açılması..[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)

[Bu mesaj McsPeyn tarafından 14 January 2004 15:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya ne web sitesi yapması.
Lüx onlar için siteyi yenilemek.. önce yurtdışı çıkışlarına el atsınlar, daha iyi hizmet versinler, paramı çöpe atıyomuşum gibi hissettirmesinler.

Web sitesi yenileyip, gülünesi pop up larla göz boyamak da nesi?![signature][hline]Patates püresi sevmezdim ben eskiden artık seviyorum. Yani bi süredir yiyorum güzelmiş baya. Bi aralar kuzu beyni yemiştim iğrenmiştim falan.. Neyse ya ne diyorum ben?! Bu ne biçim imza!!?

Phann - Exca/Hib
Sosyal ağlarda paylaş

iett sitesini bence bir programcı değil bir flash master yapmış yani o siteyi bende yapardım demekten kendimi alı koyamıyorum ama ben flash master değilim olsam olsam flash junior master olurum ama programcıyım eheh[signature][hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hasansemre, 14 January 2004 16:59 tarihinde demiş ki:
iett sitesini bence bir programcı değil bir flash master yapmış yani o siteyi bende yapardım demekten kendimi alı koyamıyorum ama ben flash master değilim olsam olsam flash junior master olurum ama programcıyım eheh
O sitenin yapılabilmesi için en az 4 tip insan lazım: Görsel tasarımcı, tasarımı dijital grafiklere çeviren kişi, alt yapıyı (php vs.) yazan kişi ve sitenin kullanıcılara görünecek halini oluşturan kişi. Yani anlicağın istediin kadar Flash bil, o siteyi yaratamazsın. Görünce aynısını yapmak aklına gelebilir ama bi web sitesini öyle 0'dan yapmak kolay değil..[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)

[Bu mesaj McsPeyn tarafından 18 January 2004 02:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...