Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kabus 22 (herkez BAKSIN!)

Sorj

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar cok onceden e-mail atmıştım kabus u yapan arkadaşlara ve bana mail attılar
işte bişeyler falan söyledim ve bana email attılar...
ilginizden dolayı teşekkur ederiz falan
oyun ici ve oyun tanıtım vidyosu!!!!
indirmek icin
[ulr]www.kabus22.com/yukle.html[/url]
ben şimdi indiriyorum euheu Oyun ici vidyosunu indiriyorum umarım süper olmuştur işallah süperdir =) süper görünüyor =)
hadi bakalım sizde indirin :D[signature][hline]morning morning where are you going?
Sabah sabah nereye gidiyorsun?
Frp-tr.net
Aysikyu
Sosyal ağlarda paylaş

siz birde aedongames in yaptığı oyunu görün. Demosu sunulacaktı sanırım. Grafikleri beğendim, konusu da çok ilgimi çekti.

Çok keyifli bir macera geliyor gene türklerden.
Detaylı bilgiyi veririm birkaç saate :p
bazı ekran resimleri

[signature][hline]sonunda yeniledim.

[Bu mesaj mexinth tarafından 14 January 2004 22:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Orjinali gelsin.. DİREK OLARAK alıyorum..Destekte çıkarım,arkadaşlarada aldırırım orjinalini..

Resident evil e benzemiş ama Şu Resimdeki Polis yazısı bile yeter herşeye ;)

Helal olsun! En kısa zamanda çıkması dileğimle (Videoyuda indiriyorum..Bakıp bakıp bekliycem :) )[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining
Umutlarımı yok etmeye çalış..Yenileri gelir..

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 14 January 2004 23:41 tarihinde demiş ki:
ya amator oyunlarda en buyuk sorun
objelerin direk 3d maxdan fırlamıs gibi gozukuyo
biraz daha yumusatsalar
arka plana uydursalar

ewt renk uyumu, cisim üstünde gölgelendirmeler ii yapılamıyo
ama olsun şu yukardaki resim türk oyun yapımcıları için çok şey ifade ediyo
çıktığı anda alınması / destek olunması lazım[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

Türk yapımı diye oyunu eleştirmeyelim mi ?

Abuk subuk işte, resident evil clonu bi oyun. Fragman'da gördüğüm kılıcı yandan sallama ve force push yapma efekti için çıkarsa orjinalini alır oynarım. Yeni oyunlarınıda beklerim ama övgü beklemesin kimse kimseden.[signature][hline]A dreamer is one who can only find his way by moonlight, and his punishment is that he sees the dawn before the rest of the world.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 15 January 2004 12:04 tarihinde demiş ki:
ya abi işte bu huyunuza deli oluyorum ya türkiyede 1 2 tane oyun yapan var şikayet ediyorsunuz yok grafik yok abuq yok sabuq birde neden türkiye oyun yapmıyor diyorsunuz cok cakıştırıyorsunuz olayı

türk yapImI oyunlar bence daha çok ele$tirilmeli ki yapan arkada$lar hatalarInI ögrenip daha güzel $eyler verebilsinler sonuçta yabancI oyunlarI kendi forumlarInda ele$tirmediimiz sürece bi i$e yaramio...
kaprise giren ele$trilere bende kar$iyim o ayrI:)[signature][hline]msn:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

2 oyunda da gelecek görüyorum :D
özellikle mexinth'in linkini verdigi oynun müziklerini indirin, konusuda lovecraftmiş of bittim bittim..çok başarılı gözüküo hemen havasina girdim[signature][hline]İnsan beyni moleküllerinin sıkıştırılmasından yapılmış olan kalkan ile korunuyordu Dünya.(Dünyayı Kurtaran Adam)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Apache, 14 January 2004 21:20 tarihinde demiş ki:
kabus 22 falanda krız e ne oldu cıkacaktı falan

kriz in siteye yeni bi buyucu eklenmiş yani ben yeni gordum en azından :) ama hala haber yok ne zaman çıkcagıyla ilgili snrm[signature][hline]Ne faşizm , ne komunizm
Yaşasın Erotizm
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 yıl sonra ...
oyun hakkında değilde http://www.rlslog.net burdaki daki yorumlar için bişeyler söylemek istiyorum.

insanlar crysis ve fear ı türk oyunu sanıyolar,
geekler bizi barbar sanıyor,
sonlarına doğru okuyamadım hakkaten. asap bozucu şeyler var. girip sizde bişeyler yazın demiyorum tabiki. aksine yazmayın.bize ne 15 yaşındaki çocuğun mallığından.
da hakkaten biz bu kadar kötü mü görünüyoruz dışardan.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...