Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 2 yapsak?

Alcadras

Öne çıkan mesajlar

15$a nerde satılıyo? internetten alışveriş yapamıyorum gerçi ben satılsa neyime yarıcak =D battle net asıl kral olan hakikaten ama işte orj lazım ya =/

buarada battlenet te o white ı yapamam tekrar muhtemelen :D dol ve ıo bulmak öyle kolay değil öyle dol düştü bana single da ama ıo yu hero editörle hallettim cansıkıntısından:D
Sosyal ağlarda paylaş

bulmuyorsun zaten genellikle
trade ediyorsun...runeları set itemları falan...

ben forumdan bu işi yapan bir adamı bulup yaptım paypalden para yollayıp.. (zaten sattığı çalışmazsa paypal'e dispute açıyorsun para iade)

olmadı bozuk verdin dedim
1 tane daha cdkey verdi..

sonra baktım aslında verdiği çalışıyormuş vs. arkadaşa verdim birini heh
Sosyal ağlarda paylaş

lol sıkıntıdan diabloyu kestim ama ilk 2 görev duruyo bulamadım birinci görevdeki adamı, bide hellforge uda bulamadım:D aramadım daha doğrusu... neyse sıktı single diablo kapadım bende, şey buldum gwod2 diye bişey, server ın regeditini yaptım üyeliğimin onaylanmasınımı ney bişey bekliyorum böyle b.net tarzı ama beleş bi servermış, bilen/gören/duyan/oynayan varmı? alman serverıymış ama çekler ve türkler oynuyomuş çoğunluk
Sosyal ağlarda paylaş

kertenkel said:
battlenet yapın güzel vakit geçiyor

15$'a diablo II + expansion key satılıyor =)

hem tek günde lvl 30+ kasmak çok rahat

http://www.d2npc.com/index.php?cPath=165_434

7.99a buldum ama aksi gibi paypalli hiçkimse bulamadım çevremde ona parayı veriyimde bana satın alsın diye =D neyse 10 milyon hazır birini bulunca aldırırım aksilik olmazsa, keyler kullanılmış yada orj olmama gibi bişeye denk gelebilirmiyim gelsem paypaldan parayı geri almak mümkünmü bilginiz varmı?
Sosyal ağlarda paylaş

paypallı birini bulsak zaten bi =/ öğrenci çevresinde kimi bulucazki ya abaaaa, neyse şu gwod2yi halletmeye çalışıyorum hallediyim bakalım online oynamak nası bi hismiş, haz vericiyse istanbul gezisinden sonra para kalırsa orj alırım gari 40 kağıt verip, ama öyle abartılı güzel gelmezse almam =D
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

yağ ben can sıkıntısından gene başladım da en yakın diablo başlığı bu bişe sorucam :p

act3 e geçtim şimdi item çıkarayım diye act2nin sonuna ışınlandım baal kesicem diye ama oda ne yanımdaki mage diye geçinen elemana 2 çaktı(bide iron şuyum iron buyum çok fena monster avlarız diye geçiniyorlar).. üstüme çullandı bana da 3 atıyordu ki kaçtım.

amazonluğumdan utanıyorum.. yok yok oynayamıcam ben bu oyunu fasdasd

sinir oldum görevi bitirdikten sonra her kesildiğinde daha da mı güçleniyor canavarlar? zira keserken kiraladığım adamı saldım üstüne bende uzaktan tık tık oklayarak hallettim :)

ama şimdi utanmasa tek atıcaktı :)o

birde ss koyayım ki ezikliğim belgelensin :D

hiçbir skille vermedim sadece ice'ın son skilline ulaşmak için ondan önceki base skilllere 1 er tane verdim. 21 skill boşta birşeyler uğruna harcanmayı bekliyor..

edik: birkaç skill dağıttım bowazon yapıcam sanırım

freezing arrow 20 + strafe 20 lerim.

pasive olarak da penetrate 20 leyeyim

oldu oldu..

posion resistin niye yok demeyin oldu da biz mi giymedik :p

yinede 2 gün önce kestiğim baalı bugün niye kesemedim.. anlayamadım

Sosyal ağlarda paylaş

şimdi hacı daha ilk 20-30 lvl de olduğum için str vermem gerek yoksa zırh giyemem. kalanı da dex vermem gerek ki verdiğim damage artsın ve attığım oklar yerini bulsun..

kalkan kullanamadığım için vit vermem gerek haklısın da şu anda mantıksız buldum vite vermeyi ki ne olur ne olmaz diye hep 10 stat falan vermiyorum duruyor öyle.

de içimi kurt düştü versem mi acep 8-)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...