Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

outlandde 1 ayda 5k gold

Devilmanta

Öne çıkan mesajlar

Evet dediğim gibi 1 ayda 5k gold yapmam için arkadaşla iddaaya girdik işin ucunda iki kutu Kentucky tavuğu var. Neler önerirsiniz.
şöyle söyliyim :
1-Hergün işten eve 8 de geliyorum
2-Kız arkadaşımdan yeni ayrıldım (yani haftasonlarım boş) :)
3-70 mageim var ve elimde birsürü quest var netherstorm ile shadowmoon valley e hiç gitmedim.
4-Tailoring enchanting mesleklerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Herşey boş questlerle çoş, sırf shadowmoondan 1 haftada 3k gold kaldırırsın. netherstormdanda 2k küsür geliyor net olarak. Başka bişe yyapmana gerek yok. 2-3 haftada toplarsın. Ben mageimle 70 olduğumda bu iki yere girmemiştim hiç. Başka bişey yapmadan sadece bu 2 yerdeki questleri yaparak aldım mountumu. Sonrada netherwingden 1 ayda bir 5k gold daha kasıp exalted oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

elinde bir sürü quest var
netherstorm ve smv ye hiç gitmemişsin
e zaten sırf questlerden no lifer olarak kasarsan bir günde en azından 3k yapman muhtemel bildiğim kadarıyla... magesin bide git elemental plateu ya primal farmla aoe yle... git sat ah de
1 hafta sürmez 5k yapman.
afiyet olsun şimdiden kfc
Sosyal ağlarda paylaş

1) NS ve SVM questlerini yap, DE et, Arcane Dust ve Greater Planar Essenceleri sat.
2) Netherweave Bag yap, AH'de normalden biraz ucuza sat, Trade kanalında "/2 Cheap Netherweave Bags @ AH" türünden reklam yap.
3) Daily Questleri yap, basit olanları mesela.
4) Eğer Enchanting seviyen yüksekse veya Rare sayılacak enchantlerin varsa, "/2 Enchanting xxxx, 5g + your mats" türü birşey yap.
5) Boost sat, WC - RFK - SFK boostlarını tanesi 10g'dan falan.

Dene yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren'in dedigi bag olayini TBC ciktigindan beri hala yapıyorum ve gunde 30 35 bag satiyorum 3g ye stack aliorm 3.8 e mal oluyo 8 9 golda satiyorum.

1. bunu yap tailorsan

2. daily questler

3. bence hicbiseye gerek yok zaten Netherstorm ve shadowmoondaki butun questleri yapıp itemleri disecnth flana edersen zaten baya bi cikar

4. tavsiyem nexus crystal e aban :) nexuslar small prismatice donuo artik biliosunuzdur bu gelmeden 3g den yaklasik 290 tane falan almistim..patch le geldi ve 2 day cooldown vardi elimde cok feci patlamisti

simdiki patch de cooldownu kaldirmislar..catir catir 90 tane falan large prismatic cikti lol 5 er 10 ar koyuyorm ah ye :)

eger serverinda nexus price
tailorsan hangisinde specsen ondan yap(spellfire san spellcloth yap 2 primal zor diil ve 2x 90 gold falan edio)

falan filan :)

sonra ah de 65-70 arasi blue itemlara bak eger price
Sosyal ağlarda paylaş

Devilmanta said:
Reumer said:
Gangren'in dedigi bag olayini TBC ciktigindan beri hala yapıyorum ve gunde 30 35 bag satiyorum 3g ye stack aliorm 3.8 e mal oluyo 8 9 golda satiyorum.

16lık çanta diyosun dimi?

evet 16lık yapıp satıyosun. reumerin yanında sırf izlerken bile heralde toplamda 1-1.5 k goldluk çanta satmıştır. ama serverdan serverada değişebilir ona göre (başka adamlar falan yapmıştır pek satamazsın falan. bag mafyası türedi artık :p)
Sosyal ağlarda paylaş

çanta yapma oyunun başından beri var tabide TBC den sonra ap ayrı bi tarz aldı
cunku 16 slotluklar cok ucuza mal olmaya basladı TBC den sonra :)

20 nether cloth fiyatini(serverindaki) 20ye böl 24 le carp ustune 20 silver ekle :) lol ozurlu matematikci gibi hissettm :)

al sana 1 nether bag maliyeti sorada bak nether bagler daha ucuza satılıosa hepsini al koy

cidden akıl almaz bi para kazanmısımdır bu isten.magtheridonda zaten feci kazanmıstım tbc den sonra

ama ozellikle suan stormscale daym bi 2 aydır falan ve feci bi migrate var bu servera..magthddan raunchynin elemanlar falan filan ornegn :) ve cidden feci canta satilio

eskiden yaptigim bi taktik cok iyiydi ama bu patch de azina sictilar.eskiden 1 sayfadan sonra daha ucuza koysanda sonraki sayfalara gidiodu ama suanda en ucuz olani ilk sayfaya atio

eskiden benim altima koyanlari falanda alarak bide kendi yaptigim 60 70 bag i ayni anda koyuodum 3 sayfa bag oluodu ah de millette 10 20 silver icin 4 sayfa gezmiodu doal olarak 1 gunde hepsi bitiodu :)

surekli farmlayan adamlarida bagladınızmı ucuzdan alarak oh oturdugun yerden para :)

sahsen 2 tane chinese tanıorm storm da(cddiym) :) adamlar hergun min. 15 stack yolluo yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

@oktayca
herkese gore farklı tabi "para yok" lafı :)bana gore gunde 300g yapıosam ah de bu kardır o ıste "para" vardır :)

sırf bagden diil tabi atlamayn.

TBC den sonra farmdan tiksinir olmuştum açıkcası AH de oturdugun yerden bi yandan film izleyerek baska seyler yaparak para kazanma yolu varken :)

ama bag isi cidden karlı bi is.bizim serverda ah den alarak 3.7 3.8g ye mal oluo canta milletten kafalayip alarak 3g ye falan bile aldigim oluo cogu zaman ve min. 8g ye falan satilio

oturdugun yerde % 100 kar :)

bide ticaret yaparak gold kasmak mutluluk verıo ınsana :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...