Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hiç strateji oyunu oynamadım

oper

Öne çıkan mesajlar

ya agalar ben hiç strateji oyunu oynamadım. elimde de oynayacak fps kalmadı adam gibi. şimdi strateji oyunlarından birini indirsem diyorum ama oyuna alışabilir miyim onu bilmiyorum. daha doğrusu alışmaktan kastım nerde nasıl hamleler yapılır bunun taktikleri varmıdır gibi şeyler. oynamak için kasmak gerekiyosa hiç bulaşmiyim 25 günüm var zaten. bilgi verirseniz, bire de güzel bi oyun tavsiye ederseniz, gerçi world in conflict falan gördüm ama, pek güzel olacak :)
Sosyal ağlarda paylaş

moriQ said:
hala cafede oynuyoruz 6 kişi.

ya burda bi topic açıp ipden falan maç yapsak arada fena olmaz aslında az da olsa oynayan vardır

ip'den oynarız ama kasar mı?

edit
oper said:
daha doğrusu alışmaktan kastım nerde nasıl hamleler yapılır bunun taktikleri varmıdır gibi şeyler. oynamak için kasmak gerekiyosa hiç bulaşmiyim 25 günüm var zaten. bilgi verirseniz

ya bana kalırsan strateji oyunu dediğin multiplayer oynanır aksi taktirde hiç bi zaman tam zevkini alamassın oyunun karşında seçtiğin difficult seviyesine göre otomatik değil senin yaptığın her hamleye karşı faklı bişe geliştirmesi hamle yapmasıdır zaten olay.oyuzden yani aliyim pc karşıma takılıyım diyosan fazla bişe bekleme zaten bayar bi süre sonra
Sosyal ağlarda paylaş

ben en son hamachiden oynuyodum 2 sene önce falan lisede grubumuz vardı her cuma istisnasız okul çıkışı "eycofa" giderdik sora lise bitti 1 sene hamachiden oynadık sonra iyice koptu herkes özledim valla hayvanlar gibi oynardık :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...