Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World of Warcraft Çizgi Roman

axedice

Öne çıkan mesajlar

DC Comics yazarlarından Walter Simonson'ın yeni çizgi dizisi World of Warcraft 14 kasımda çıkıyor. Hikayedeki karakterlerden birkaçını tanıtmak için mini bir öykü yazıp 0. sayı olarak netten yayınladılar. Yazarın dediğine göre hikaye Kalimdor sahillerinde uyanan ve hafızasını kaybetmiş bir insan savaşçının etrafında gelişecek ve daha öne WoW'da üzerinde durulmayan bazı olayları açıklayacak.

Çizimleri daha önce de görmüştük gayet güzeller. 0. sayının dışında ilk sayının ilk 5 sayfası nette yayınlanmış bir süre önce. Bide sanki bunun bi topiği vardı ama yeni arama motorunu bu sefer alt edemedim :/

0. sayı

Hikaye fena değil gibi, bi arena takımının yıldız oyuncusu migrate ettikten sonra geride kalanların rating savaşını izliycez :P

1. Sayı

Ve hafızasını kaybeden human warrior 2200 ratingli arena takımına katılır. Fena değil gibi görünüyor, umarım torrent falan bulabiliriz yeni sayılara.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
güzel, january 08 dergisiymiş bu 1 numaralı sayı.
ocakta çıkıyor yani.
bu rip eden kişilerin dergileri bir ay önceden yayınlamasını anlamıyorum.
ciddi ciddi çizgi roman dergileri sürekli bir ay sonrasının sayısını mı çıkartıyor,
yoksa bunlar hep çizgi roman dergilerinin şirketleri tarafından özel olarak mı internete dağıtılıyor...
merak ettim şimdi
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm fena değil ilk sayı, biraz bilmeyenlere anlatalım havasında olmuş. Ama kural hatası var, silence shapeshifti engellemiyor :P

Link için sağol farinal artık takip ederiz sürekli. Bu arada cbr dosyalarını açmak için kullanılan program CDisplay
http://www.geocities.com/davidayton/CDisplay.html
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...