Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

unutulmayan goller.. unutulmayan anılar..

mobaran

Öne çıkan mesajlar

neyse tartışmama kararı aldım, yaşın gereği pek tartışacak düzeyde değilsin herhalde
sırf öle gülerek üste çıkmaya çalışıyosun

nukem fizban ve ben 90 diil diyoruz
karşı tarafta ise jankis ve sen varsınız. 3e 2 kısacası

neyse bu konuda bi daha mesaj atmam herkes görüyor o topun 90'a girmediğini[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

bide mephisto var.onu bile sayamıyosun

evet tartışacak yaşta değilim.22 yaşındayım.yaşını hiç göstemiyosun gibi saçma laflar etmeyecek yaşta olduğunu düşünerek aşağıdakileri yazıyorum.gülerek üste çıkmayada çalışmıyorum.çünkü üste çıkılacak bi durum yok.sen 90 diyosun ben değil diyorum.ikimizinde ayrı fikri.ben kıçımı yırtsam yine senin fikrini değiştirmem sende benimkini.ama sen inatla üste çıkmaya çalışıyosun.ben ona gülüyorum.[hline]Mazhar Alanson-Cem Yılmaz:
Bir zamanlar fırtınalar estirirdim
Sosyal ağlarda paylaş

a, bir de kimse Hakan Şükür'ün İsviçre maçında 1321736 metreden havadaki topa(sanırım) sol ayakla vurup tam 90'a çaktığı topu hatırlamamış.
"Şapka çıkartılacak goooooooooool...."[hline]Fly In The Ointment
Having sex is like having brigde, if you don't have a good partner, you better have a good hand!
I love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 01 January 2004 17:36 tarihinde demiş ki:
neyse tartışmama kararı aldım, yaşın gereği pek tartışacak düzeyde değilsin herhalde
sırf öle gülerek üste çıkmaya çalışıyosun

nukem fizban ve ben 90 diil diyoruz
karşı tarafta ise jankis ve sen varsınız. 3e 2 kısacası

neyse bu konuda bi daha mesaj atmam herkes görüyor o topun 90'a girmediğini[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

bence yeni topic acin... 90 mi deilmi diye... ha `?[hline]ultraslan-Avrupa HERYERDEYIZ !!!
Almanya...
Sosyal ağlarda paylaş

sene 94.. dünya kupası.. final maçı bre-italya.. penaltılar atılıo italya 5.penaltısını atıp brezilyanınb penaltısını kurtarmak durumda.. ama iş kurtarışa kalmıyor.. baggio topu dışarı dikiyor. pereralı bre şampiyon[hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Düzgün başlık isteriz, arayınca bulmak isteriz!
Sosyal ağlarda paylaş

Hakan'ın Belçika'ya attığı kafa golü güzeldi. Kaleci elleriyle Hakan'ın kafasına yetişememişti :P

Bi de Eurosport'da 2003'ün en önemli 50 spor olayında Türkiye'nin Letonya'ya elenmesi 1. sırada[hline]
karpuz, 02 December 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
You hödö you hödö my self controoool
hödödö hödö Dırırırı DIIIII dırırıııı DIII
Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 01 January 2004 20:03 tarihinde demiş ki:
o uruguaylı adam da defanslıydı
içinden miydi? :P

hagi'nin o golü 90a gitmemiş ama yeterince süper bi gol.
dünya kupasının en güzel 150 golü vcd'si vardı (kime göre neye göre tartışılır tabi) ordan bakıp hatırlayıp yazmak lazım da zor şimdi.
ama maradonanın ingiltereye attığı 2 gol de unutulmazdır. gerek çalımlaya çalımlaya attığı gerekse de o "tanrının eli". öyle ya da böyle unutulmamıştır işte :)[hline]Kendercik, bi aralar demiş ki:
....bu sayede hem hint, hem türkiye hem de hollanda vatandaşı olacağız
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Asteroth, 02 January 2004 15:14 tarihinde demiş ki:
Hakan'ın Belçika'ya attığı kafa golü güzeldi. Kaleci elleriyle Hakan'ın kafasına yetişememişti :P

Bi de Eurosport'da 2003'ün en önemli 50 spor olayında Türkiye'nin Letonya'ya elenmesi 1. sırada[hline]
karpuz, 02 December 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
You hödö you hödö my self controoool
hödödö hödö Dırırırı DIIIII dırırıııı DIII
Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak...

Oh rezalete bak, 1. mi ?[hline]Bilginin efendisi olmak için,
Çalışmanın uşağı olmak şarttır.

Sosyal ağlarda paylaş

Yazan var mı bilmiyorum ama Prekazi'nin zamanında Monacoya attığı gol (37 metredendi galiba...) var bir tane. Mutlaka izleyin. Ah şu Prekazi zamanında bir de koşsaydı. Ama koşmasa da çok büyük futbolcuydu...[hline]nukbasliklikiz 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:

patlıcan ın altındaki goril yokedilsin..
Sosyal ağlarda paylaş

daha önce yazıldı mı bilmiyorum okumadım hepsini.. ama bunun üstüne tanımam..

sene 2001 di sanırım. beşiktaş - barcelona maçı. arkadaşlarla kapalıdayız. ibrahim'in petit i bacak arasından çalımlayışı, topu götürüşü ve noumaya pası verip noumanın 90 a takması.. ve stattaki o müthiş coşku :)[hline]Çirkin kadın yoktur, az vodka vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar arada kaynadı, bakın inanılmaz bir kafa golü,yok ötesi yani. tek kelimeyle mükemmel
sağ klik save target as veya flashget'in üstüne sürükleyin

www.antu.com/naklen/dunyakupasi/diger_maclar/meksika_italya/meksika1italya0.mpg

www.antu.com/naklen/dunyakupasi/diger_maclar/meksika_italya/meksika1italya02.mpg[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

[Bu mesaj LvL_Sabo tarafından 03 January 2004 02:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

unutulmayan anı klasmanında ise

hagi'nin roberto carlos'un bacak arasından geçirip yanından koşarak geçtikten sonra faulle durduruluşu var

izlemek lazım tabii, böyle anlatınca olmuyor

ne dumur olmuştu r.carlos[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben uruguay'ın attığı golden 1000 kat daha fazla zevk aldım bu golü izlerken...
o uruguay'ın attığı tip goller her yıl 100 tane atılıyor dünyanın farklı yerlerinde. ama bu meksika'nın attığı gol gibisi yok yani...[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 06 January 2004 00:10 tarihinde demiş ki:
bi tane daha gol sölermisin o golün aynısı?

söylememe gerek yok benzeri 1000 tane gol var zaten. hangi birini sölicem
uzaktan şut işte gelişine. ne var 1000 tane gördüm[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

bırak bu işleri nukem ya
mendieta valencia'dayken barcelona'ya attığı golü gör. ve susuver, direk kornerden gelen top, top yere hiç inmiyor.

ayrıca benzer goller 1000 tane atılıyor dediğim gibi...[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

[Bu mesaj LvL_Sabo tarafından 06 January 2004 19:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

6-0 maçtaki orteganın golü
Orta sahada getiriyor top ortega sağa veriyor johnsona,johnson ceza sahasının sağına doğru giden serhata,
serhat bir topuk pasıyla ümitin önüne açıyor.Bu sırada orta sahada pası veren ortega defansın arkasına sarkıyor,defans uyuyor.Ümit gelişine güzel bir orta,mondragon boşa çıkıyo.Ortega kafayı vuruyor ve gol
Bide sergenin attığı bi gol denizli maçında yapılış bakımından güzeldi
Sergen getiriyo yine sola veriyo soldan orta geliyo sinan atlıyo sergen uçarak kafa atıyo

Klas gol derseniz arifin bi golü vardı sol ayağıyla sol köşeden uzak ceza sahasına baya voleyi vurmuştu.Aynı gol revivonun kocaeline attığı gol var bide oda sol vole soldan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...