Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Onyxia the Blind

Xo

Öne çıkan mesajlar

Bu akşam sıkıntıdan toplanıp ablamızı ziyaret edelim dedik.. combatı başlatmak için tankımız koştu neyse ama o da ne !1! onyxia kör olmuşcasına inde koşuşturdu sağa sola :D biz de kör olan ablamızı yavaş yavaş aldık aşağıya :D gerçekten ilginç ve komik bir durumdu.. koca ejder sağa sola koşturup durdu..

Onyxia

onyxia topuk

onyx the blind

Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Fearcounter sız tadı çıkmamıştır be abi

Eye beam gelirken üzerimde zıplıyordu benim deve öyle daha eğlenceli

Eskilerden kimse yoktuki hep yeniler , twinsde 5 kere wipe yedik tanklar oturamadı meşalenin üstüne :) cthun fightta ölenler bile öldü o kadar az kişi yapmamıza karşın. Zevkli ama çok 2 saatimizi aldı tüm bossları almak.
Sosyal ağlarda paylaş

nameless said:
@heso: baktım kaedin görünce şaşırdım aha fw'den biri diye, muscletossle'ı da almışınız gruba aramızdaki hain :P

hahahaha aramızdaki hain kim ben mi ? :D muscletossle hunterı oynamıycakmış diye duydum, infinity mage arıyordu bize gelcek diye duydum ama hala bi hareketlilik yok. Whispy burdan bile adamlarınızı çalışıyoruz yok edicez sizi yok sen blade'leri alamadan :)
Sosyal ağlarda paylaş

eski bossları güçlediricekler die ben de duymuştum ancak, saçma olur.. çünkü tbc öncesi biz nax yaparken, artık aq40 ve bwl vs gitmeyi bıraktıımız dönemlerde, 1.5 saatte mc, 2 saatte bwl, 15 dk da onyxia yapıp eğlenioduk, sonrasında da aq 20 ye gidip son bossu farmlıoduk..

e bu gün bakıyorum, artık sccyi ve tk yı da bıraktık farmlamayı. sadece bt ve hyjlal farmlıoruz.

yeni paket gelince yeni zindanlar da gelicek, bi de eskilerini güçlendirirlerse :S biz neyi farmlicaz yuh. haftanın her günü günde 2 zindan mı bitiricez. çinlimi yapcak bu blizz bizi..
Sosyal ağlarda paylaş

heso said:
nameless said:
@heso: baktım kaedin görünce şaşırdım aha fw'den biri diye, muscletossle'ı da almışınız gruba aramızdaki hain :P

hahahaha aramızdaki hain kim ben mi ? :D muscletossle hunterı oynamıycakmış diye duydum, infinity mage arıyordu bize gelcek diye duydum ama hala bi hareketlilik yok. Whispy burdan bile adamlarınızı çalışıyoruz yok edicez sizi yok sen blade'leri alamadan :)

Nasıl yani muscle ın hem horde hunter ı hem de gnome mage i mi var ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...