Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

12.Hafta: Galatasaray - Gençlerbirliği

Luinir

Öne çıkan mesajlar

mac guzel gidiyo, haftalardir olmadigi kadar yuksek tempoda oynuyo gs. hele ilk 20-25 dk cok guzel paslastik ama sonrasinda yine defanstan top sisirmeceye dondu :/

gencler baya sert oynuyodu ama sari kartlardan sonra duzeldi gibi. insallah 2. yarida daha tempolu oynariz :) ozlemisim boyle keyifle mac izlemeyi
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
valla ben son 5-10 dakikasını izleyebildim. gayet iyiyiz ama farkı 2 ye cıkarmak lazım.

bi de stad allah için boşmuş yani, dolu olsa neler olacak kim bilir.
büyük ihtimal bedavacılar doldurmuştur stadı yoksa son 20 dk 5 bin küsür taraftar anca vardı
Sosyal ağlarda paylaş

olimpiyatta hangi maçta 37 kişi olmuş, kanıt göster yoksa ancak kendini kandırırsın yıldo baggins :)
mesela şu maç olabilir mi? gerçi burda 37'den az var sdfds.

@cado biletlilerin son 20dk girmediğini nerden biliyosun? hayatında kaç kere maça gittin, kaç kere bedavacı oldun?

Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
olimpiyatta hangi maçta 37 kişi olmuş, kanıt göster yoksa ancak kendini kandırırsın yıldo baggins :)
mesela şu maç olabilir mi? gerçi burda 37'den az var sdfds.

@cado biletlilerin son 20dk girmediğini nerden biliyosun? hayatında kaç kere maça gittin, kaç kere bedavacı oldun?
arkadaş gaziantep ile olimpiyatta yapılan maçı solemek istemiş sanırsam ama 37 değil 3 bin küsür kişi vardı o maçta(seksen bin kişilik statda 37 olarak gorulmesi dogal tabi)

hiç bedavacı olmadım ama olan tanıdıklarım var ki boyle maçlarda ailecenek giriyorlar stada son 20 dk da bu sekilde dolan bir maçta hiç görmedim üstelik (gerçi stadı tam olarak goremedim ama baya bi dolu gözüküyordu) tabi ben kör olabilirim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...