Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ordeal (H) Boulderfist - EU

Xo

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
- Resto Shaman
- Shadow Priest
- Resto Druid
- Prot Warrior
- Mage

classlarından alım açık. attune olmak şart değil, tabi önemli bir artı.. http://ordeal.guildomatic.com

şu anda attune runları yapılıyor ssc/tk ya. en geç 2.4 ile Hyjal/BT başlanacak..
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Bakalım bir dahaki sefere WoW'da kalanlarla nerede buluşacağız? Bu kadar iyi giderken 3 hafta gibi kısa bir sürede oyuncu kaybetmemiz gerçekten çok kötü oldu, hayırlısı artık. Başka oyunlar oynamak isteyen ya da oyunu bırakmak isteyen insanlara bir şey diyemeyiz hepsinin kendi kararı.

*Reroll Healer, dün ventte de dedim, işiniz çok zor rogue komünitesi olarak, allahtan recruit eden her guilde girme şansınız var gearınız iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

gear gayet iyi de ben hiç BT/Hyjal guildinin Rogue spotunun açık oldugunu görmedim. sabaha kadar birçok guilde baktım, yok yani hepsi yapılan rogue başvurularını, rogue'a ihtiyacımız yok diyerekten reddetmiş. ama şu gear seviyesinde, geçtim healer classı bir warlock olsaydım şansımın daha yüksek olacağını adım gibi biliyorum. çünkü iyi progressli guildlerde roguelar guildin en aktif adamıdır (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...