Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

norveç maçı 11 i

nukbasliklikiz

Öne çıkan mesajlar

Mehmet Yakup YILMAZ
Volkan
Hayrettin
Emre A.
Servet
Gökhan G.
Tuncay
Deniz
M.Aurelio
Hamit
M.Yıldız
Nihat

Necil ÜLGEN
Volkan
Hakan B.
Deniz
Servet
Gökhan G.
Tuncay
Yusuf
M.Aurelio
Hamit
M.Yıldız
Nihat

Tamer BAĞLAN
Volkan
Hakan B.
Emre A.
Servet
Gökhan G.
Tuncay
Deniz
M.Aurelio
Hamit
Gökdeniz
Nihat

Mehmet DEMİRCAN
Rüştü
Hakan B.
Emre A.
Servet
Gökhan G.
Tuncay
Emre B.
M.Aurelio
Hamit
M.Yıldız
Nihat

Cem DİZDAR
Volkan
Hakan B.
İbrahim K.
M.Aurelio
Servet
Gökhan G.
Deniz
Emre B.
Hamit
Nihat
M.Yıldız

Gökmen ÖZDENAK
Rüştü
Hakan B.
Deniz
Servet
Gökhan G.
Tuncay
Emre B.
M.Aurelio
Hamit
Semih
Nihat

Kaan BORA
Volkan
Hakan B.
Emre A.
Servet
Gökhan G.
Deniz
M.Aurelio
Arda
Yusuf
Gökdeniz
Nihat

Hakan CAN
Rüştü
Hakan B.
Emre A.
Servet
Gökhan G.
Arda
Emre B.
M.Aurelio
Hamit
Yusuf
Nihat

Oğuz DİZER
Volkan
Hakan B.
Emre A.
Servet
Hamit
Tuncay
Emre B.
M.Aurelio
Gökdeniz
Semih
Nihat

Yemen EKŞİOĞLU
Volkan
Hakan B.
İbrahim K.
Servet
Gökhan G.
Emre B.
Yusuf
M.Aurelio
Hamit
Semih
Nihat

Basri BAYKOÇ
Volkan
Hakan B.
Emre A.
Servet
Hamit
Deniz
M.Aurelio
Nihat
Emre B.
Arda
Semih

bunlar da fanatik yazarlarınını 11leriymiş...
Sosyal ağlarda paylaş

Mümkünse gökhan zan-toraman ikilisi oynamasın defansta.Yan toplar direk gol...Serdar Kurtuluş istikrarlı bi oyuncu o olabilir,ama gökhan gönül nefis oynuyo ve orayı hakeden o.Stoper ise kimler oynar bilemiyorum,çünkü stoperimiz yok gibi bişey.Sol Tarafa wederson(gerçi kadroda yok!) u koymak gerekir,forvetler nihat-tekke (belki mehmet yıldızda olabilir coşuyo bu aralar).Halil in form durumu nasıl bilmiyorum,şayet form durumu iyiyse forvete o da düşünülebilinir.Serdar Özkanın performansı düştü bence ilk 11 de yer bulamaz.Mehmet topuz oynasın abi adam binkez haketti formayı.Kaleci olarak rüştü derim tecrübesine dayanarak,ama izlemişseniz serkan kırıntılı da fena oynamıyor.En anlamadığım noktaysa ibrahim kaş niye alındaki???(Bir bjkli olarak bu yorumları yaptım)
Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:
Mümkünse gökhan zan-toraman ikilisi oynamasın defansta.Yan toplar direk gol...Serdar Kurtuluş istikrarlı bi oyuncu o olabilir,ama gökhan gönül nefis oynuyo ve orayı hakeden o.Stoper ise kimler oynar bilemiyorum,çünkü stoperimiz yok gibi bişey.Sol Tarafa wederson(gerçi kadroda yok!) u koymak gerekir,forvetler nihat-tekke (belki mehmet yıldızda olabilir coşuyo bu aralar).Halil in form durumu nasıl bilmiyorum,şayet form durumu iyiyse forvete o da düşünülebilinir.Serdar Özkanın performansı düştü bence ilk 11 de yer bulamaz.Mehmet topuz oynasın abi adam binkez haketti formayı.Kaleci olarak rüştü derim tecrübesine dayanarak,ama izlemişseniz serkan kırıntılı da fena oynamıyor.En anlamadığım noktaysa ibrahim kaş niye alındaki???(Bir bjkli olarak bu yorumları yaptım)

Gökhan Zan ve Toraman kadroda yok zaten. Nihat-Tekke demişsin, Tekke sakatlığından dolayı kadrodan çıkarıldı. Halil kadroda olmadığı için o da oynayamaz. Mehmet Topuz'da sakatlığından dolayı çıkarıldı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...