Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kim Ne Olacak? ---anket---

THARKAS

Öne çıkan mesajlar

pvp tank olayı şuan için iğrenç durumda,tank classlardan sadece conqueror iyi bi dpsi oldugu için güzel gözüküyo ama guardian ve dark templar ne kadar armorlara da bürünseler de çok rahat diğer classların elinde kalıyolar.ombakkombak'ın dedigi gibi rogue başlıgı altındaki barbarian ranger ve assassin tabikide betada bile en çok seçilen classlar,release'den sonra da öyle olcak.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
Arnold başta rogue, sonra barbarian :P Conqueror olmuyor hiç.

Tempest of Set'in yeni hani ilginç görünüyor, heralde Shadowbane druid gibi bişey çıkacak. Zaten hybridciyim ben, burda da yolumdan şaşmam. Belki guardian, pvp tank nası olur merak ediyorum.

ilginç burada bir şey yazıyor.conqueror felan diyor ne iş?

Conan The Conqueror
Sosyal ağlarda paylaş

odiflame said:
soldier sınıfı ok atıyor mu? aggro almak için v.s.

soldier classlardan dark templar ve conqueror oynadım ikisinde de ok yoktu.guardianda var mıdır bilmiyorum.hoş dark templar spell'le de pull yapabilir.mutlaka vardır range weapon conqueror ve guardian için,betada vermemişlerdir.

sardius said:
caster sınıflarını test edebilen oldu mu beta da? ben necromancer olmayı düşünüyorumda:)

evet efendim ettim.necromancer minion ordusu kuruyor nası oluyosa yanında 4-5 petle geziniyo.ben herald of xotli'mle 890 crit çakıp necroyu 1 shot öldürdükten sonra iyice gözümden düştü necro.bu arada bildigin frost mage gibi bişey olmuş necromancer ice spikelar blizzardlar filan.he ama yanına rahatlıkla yaklaştıran bi frost mage diyim,wowdaki gibi degil.ama tabi sonuçta level 20 chardı,ilerde ne olur belli degil.
Sosyal ağlarda paylaş

pfff bu zamana kadar okuduklarımdan classların dengesizliklerinin fazla oldugu anlaşılıyor. tabiki düzenlemeler olacaktır ama o zamana kadar bir cok class işkence cekecek gibi.

neyse iyi veya kötü necro veya demo sececem kararlıyım:) bunca yıldır oynadıklarımda hep melee classlar seçtim veya stealther ama bu sefer caster olucam kararlıyım:P
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
normalde olması gereken tipik tank guardian ama suan dark templer filan daha iyi tanklık yapıyor, finala en yakın classda guardian %80e yakın featleri calısıyor ve az bugu var.Range olayı ise şuan buglı oyunda trown weaplar calısmıyor bundan dolayı düşük lvllarda pull sorunu yaşanıyor lvl 50ye geldiğinde ise crossbow kullanabiliyor.
barbarian için konuşmak cok erken dogru dürüst hiçbir feati calışmıyor trown sw bugı ise barbarı kendinden alıyor anubisathında dediği gibi cok kişi barbar acıcak.bear shaman ise şuanki haliyle gayet iyi karakter açıp kasmadım ama gruptaki yararını gördüm :)
Sosyal ağlarda paylaş

ohhoo o bug lı bu bug lı:) genelde her oyun cıktıgında problemli olur diyoruz ama aoc bizim uo türk serverlarına benzemeye basladı. neyse tabi yinede son cıktıgı hali görmeden konuşmak olmaz:P

bu arada classları merak edenler youtube de arattırsın pve ve pvp videoları mevcut ben demonologist ve necroyu falan izledim baya kötü görünüyolar cok kararsız kaldım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...